شقق 3 غرفة نوم للبيع في الشيخ زايد, صفحة 293

8,785 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ١١٬٤٧٧٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل- لقطهه برايم لوكيشن باقل سعر في المشروع

    Gate real estate marketing logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٧١٬٧٣١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر لشقة 3غرف 143م متشطبة بزايد ريجينسى

    Property Hills Star logo image

    زايد ريجنسي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٦٠٬٨٣٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة مميزة جدًا في Westown Sodic

    الافين للتسويق العقاري logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٧٣٬١٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف وقسط ع اطول فترة سداد من غير اي فوايد

    NABAJ logo image

    الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٩ متر مربع

    ١٥٬٨٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف وقسط ع اطول فترة سداد من غير اي فوايد

    NABAJ logo image

    جرين 3, الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٩ متر مربع

    ١٥٬٨٧٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٤٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 194م جاهزة للاستلام ب 445,000 قسط ربع سنوي

    property hills Elite logo image

    الكارما 4, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٤ متر مربع

    ٢٬٢٩٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر لشقة 3غرف 206م ف UONE الشيخ زايد

    Property Hills Star logo image

    يو وان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٦ متر مربع

    ١٨٬٦٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٤٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالتكيفات في زايد بقسط ربع سنوي 445 الف

    متصدر

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٢٬٩٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف وقسط ع اطول فترة سداد من غير اي فوايد

    NABAJ logo image

    كمبوند جامعة القاهرة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٩ متر مربع

    ١٥٬٨٧٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة محدودة امتلك شقة بجوار Hyper One بقسط يصل 8y

    Crown Developments logo image

    الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٩٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في زيد ويست-مجهزة بالكامل

    RE/MAX Al Mohager logo image

3

    2

    ١٦٢ متر مربع

    ٦٤٬٨١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس بقسط ربع سنوي 200 الف في الشيخ زايد 233 متر

    متصدر

    إيفوار, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٣ متر مربع

    ٨٥٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل للبيع في الخمائل

    Home Destination logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٦٬٢٠٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه نظيفه تشطيب سوبر لوكس بيفيرلي هيلز مرحله ثاني

    Teleo For Real Estate logo image

    بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٥٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بمساحة مميزة للبيع في الكورتيارد

    الافين للتسويق العقاري logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ٧٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 180م متشطبه بكمبوند حدائق المهندسين زايد

    حدائق المهندسين, الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٦٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل للبيع في الخمائل

    Home Destination logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٦٬٢٠٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 158م بكمبوند جزال JAZAL الشيخ زايد

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٦٠٬١٢٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مفروشه بحديقه للبيع تشطيب مودرن في زايد ديونز

    Teleo For Real Estate logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٦٢٬٨٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في جنة زايد – خلف هايبر

    Home Destination logo image

    ذا فور مول جنة زايد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع ف الشيخ زايد الجديدة متشطبة

    Property Hills Star logo image

    دي جويا ريزيدنس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الخمايل مرحلة اولي بحري

    RE/MAX Al Mohager logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٧٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 170 م تشطيب فاخر في كمبوند الخمائل

    Abrag Real Estate logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٥٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع كمبوند فيلدج ويست 149م الشيخ زايد

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٦٠٬٤٠٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بفيو حمام السباحه شقه متشطبه للبيع ف ذا ادريس زايد

    Teleo For Real Estate logo image

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٦٦٬٩٦٤ جنيه/متر مربع