شقق 3 غرفة نوم للبيع في الشيخ زايد, صفحة 294

8,750 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٣٬٨٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف متشطبه للبيع بسعر لقطه فى ناميا- Namya

    Property Hills Star logo image

    ناميا وست, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٤ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٢٬٢٠٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع - مارفيل - نيو زايد

    Next Estate logo image

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٧٦٬٢٨١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة “Smart Home”فرصتك للسكن فى قلب زايد باقل مقدم

    NABAJ logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٢٬١٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري السعر شامل الجراج وclub house

    Falcon for Real Estate logo image

    بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٢ متر مربع

    ٦٣٬١٨٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة فيو حمام سباحة ف الشيخ زايد تقسيط 12سنة

    Property Hills Star logo image

    دي جويا ريزيدنس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٤٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف 172م متشطبة في قلب مدينة الشيخ زايد

    Property Hills Star logo image

    ريوايه, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٧٢ متر مربع

    ٧٨٬٤٧٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧١٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه167متشطبه+تكيفات بالشيخ زايد قسط ربع سنوى715الف

    Property Hills... logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٤٬٢٨١ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة مفروشة ١٧٠ م للبيع في كمبوند زيد ويست

    Abrag Real Estate logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٨٨٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    *شقة أرضي للبيع بسعر أقل من السوق في Beverly Hills

    Flip logo image

    بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ٥٥٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف 162م بارك فيو مباشر، زيد ويست الشيخ زايد

    Western House logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٥٨٬٦٤١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة “Smart Home”فرصتك للسكن فى قلب زايد باقل مقدم

    NABAJ logo image

    جييرا, الحي الثالث عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٢٬١٨٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر سكاى هاوس فى كارميل سوديك

    Royal Hub Real Estate logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٠٤ متر مربع

    ٣٤٬٣١٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كبان \ ريسيل \ نموذج B \ارضى بجاردن \متشطبة \135 م

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٤٣٬٧٠٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٣٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن 125م بموقع وسعر مميزين واستلام فورى

    Property Hills Star logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٣٬٠٤٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضى 155 متر بجاردن 22 متر تشطيب كامل

    Royal Hub Real Estate logo image

    فيلدج فيوز, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٧٧٬٤١٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة “Smart Home”فرصتك للسكن فى قلب زايد باقل مقدم

    NABAJ logo image

    كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٢٬١٨٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم 0% شقة استلام فوري متشطبة من سوديك الشيخ زايد

    Property Hills Star logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٩ متر مربع

    ٥٢٬٣٤٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧١٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه167متشطبه+تكيفات بالشيخ زايد قسط ربع سنوى715الف

    Property Hills... logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٤٬٢٨١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٣٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن 167م 3غرف في قلب الشيخ زايد

    Property Hills Star logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٥٠٬١١٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة “Smart Home”فرصتك للسكن فى قلب زايد باقل مقدم

    NABAJ logo image

    ايليت ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٢٬١٨٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخر للبيع ف افضل كموندات زايد فيو ع التبة

    Property Hills Star logo image

    لا كولينا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٣٢٬٦٧٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف 203م متشطبة بأفضل سعر وفيو بزايد ريجينسى

    Property Hills Star logo image

    زايد ريجنسي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٣ متر مربع

    ٥٠٬٢٤٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    متشطب بالكامل-حديقة كبيرة 350متر-بالمطبخ والتكيفات

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٣ متر مربع

    ٨٥٬٨٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة ف الشيخ زايد متشطبة بالتكيفات امام هايبر

    Property Hills Star logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧٢ متر مربع

    ٢٣٬٢٥٥ جنيه/متر مربع