شقق 3 غرفة نوم للبيع في الشيخ زايد, صفحة 136

8,660 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه125م بفيو على لاجون قسط يصل ل 12 سنه فى اكتوبر

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٣٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بالشيخ زايد مساحة190م متشطبة بالكامل اقساط

    property hills Elite logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٢١٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل اجمالي شقة 175م بالتقسيط - موقع مميز

    Emtdad Real Estate logo image

    بيت الوطن, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه للبيع في فيلدج ويست دقائق من أركان

    Property Hills VIP logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٣٦٬٥٨٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 158 م² للبيع في فاي سوديك – موقع مميز وبحري

    Gate real estate marketing logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٥٤٬٤٣٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم 10.1 تكملة اقساط - موقع مميز جدا - فيو بارك

    New Avenue Real Estate logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٧٧٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في زايد هايتس وبالتقسيط علي سنتين

    Master Key logo image

    بيت الوطن, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢٧٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٦٬١٠٤٬١٠٠ جنيه

    فخامة جيريان شقة 145م 3 غرف تشطيب كامل بأقل مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    جريان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١١١٬٠٦٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٦٬١٠٤٬١٠٠ جنيه

    فرصة للسكن الفوري شقة بموقع مميز 3 غرف بأقل مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١١١٬٠٦٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب خاص و استلام فوري بموقع مميز- جنة زايد1

    Property Group logo image

    جنة 1, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٦٬١٠٤٬١٠٠ جنيه

    استلم فوراً شقة 145م تشطيب راقي بمقدم مميز

    Egypt Best Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١١١٬٠٦٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ف قلب الشيخ زايد مساحة 190م موقع مميز

    property hills Elite logo image

    يو وان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٨٦ متر مربع

    ٢١٬٥٠٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة في قلب جنة زايد 2 بموقع مميز داخل المشروع

    Property Group logo image

    جنة 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه 3 غرف نوم بيفرلى هيلز على ناصيه

    SG Real Estate logo image

    طريق بيفرلي هيلز, الحي السابع عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٣٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فيو علي النادي الاهلي في زايد ريجنسي

    Master Key logo image

    زايد ريجنسي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري شقة متشطبة ف قلب الشيخ زايد 130م اقساط

    property hills Elite logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن ريسيل متشطبة 157م فوري في كارمل سوديك

    Allocate Real Estate logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٧ متر مربع

    ٨٢٬٨٠٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل استلام فوري ب جراند هايتس 130م

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أمتلك شقة فندقيه للبيع في أركان بالم الشيخ زايد

    Property Hills VIP logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 140متر للبيع 3 غرف في حدائق المهندسين

    Master Key logo image

    حدائق المهندسين, الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    1

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف ب سوديك نيو زايد بالقسط علي 10 سنوات !

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٢٥٬٣١٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري شقة متشطبة مساحة 180م بالشيخ زايد

    property hills Elite logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٢١٬٦٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارقي شقه للبيع ارضي بحديقه في اوبرا سيتي

    Master Key logo image

    اوبرا سيتي, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٧ متر مربع

    ٤٣٬٣١٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بسعر مميز للبيع متشطبة بالكامل بكمبوند-زايد

    Property Group logo image

    بوابة النعيم, ريفييرا سيتي, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه للبيع وبالتقسيط في الكناريا

    Master Key logo image

    كناريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٠٬٤٥٤ جنيه/متر مربع