شقق 3 غرفة نوم للبيع في الشيخ زايد, صفحة 134

8,660 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 149م في فيلدج ويست جاهزة بالتكييفات والتشطيب

    Z Investments For Real Estate logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٩ متر مربع

    ٩٢٬٦١٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة ومتشطبة بالكامل - على 10 سنوات

    Inn Properties logo image

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٩٠٬٣٦١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بالخمايل تشطيب فاخر بسعر مميز

    Master Key logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطب 140م في الشيخ زايد قرب اركان بلازا

    Z Investments For Real Estate logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فوري للبيع بالتقسيط

    Property Hills Star logo image

    طريق بيفرلي هيلز, الحي السابع عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل متشطبة بالتكيفات استلام فوري للبيع

    Property Hills Star logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ب اقل مقدم 5% على 8 سنوات V Level

    Square Real Estate logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٣٧٬٦٣٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فوري بمقدم 2 مليون فكمبوند كيان

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 134م للبيع كمبوند ذا ادريس الشيخ زايد فيو مميز

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٥٥٬٩٧٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضى 3غرف دبل فيو سوبر لوكس الشيخ زايد 2000

    زايد 2000, الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٤٥٬٢٣٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن متشطبه قسط ع 8 سنين او كاش 8,864,000

    Property Hills... logo image

    فيا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ١٠٬٥٢٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف 140م متشطبة بأقل سعر فى نيو زايد

    Property Hills Star logo image

    ويست فيو ريزيدينس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٦٬٧٨٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كميوند الخمائل دور تانى -لوكيشن مميز

    Core Real Estate Development logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٣٢٬٥١٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بجوار مول اركان شقة استلام فوري متشطبة بالتكيفات

    Property Hills Star logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مرخصة للبيع 153م - بجاردن خاصة

    Inspire Homes logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٥٠٬٩٨٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كاملة التشطيب بالتكيفات قسط 10 سنوات

    Inn Properties logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٦٬١٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 149 متر متشطبه بالكامل في Village West

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٥٣٬٦٩١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف متشطبة للبيع في زايد استلام سنة على 10 س

    Egypt Best Properties logo image

    ويست فيو ريزيدينس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬١٧٢٬٤٠٠ جنيه

    شقة بيت الوطن شبه جاهزة مع حديقة خاصة

    Gaby's Homes logo image

    بيت الوطن, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٢٤٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن استلام سنة في الشيخ زايد | خصم كاش 45%

    Egypt Best Properties logo image

    في ليفيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٦٣٬٩٧٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اكبر مساحه حديقه وتشطيب فندقي كمبوند ديونز

    Master Key logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٨٩٬٨٢٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارقى تشطيب بسعر مميز في الاسكان الحدائقي

    Master Key logo image

    الحي السابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٣١٬٧٣٦ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ١٥٬٨٨٥٬٩٢٧ جنيه

    شقة أرضي3 غرف بجاردن في مارفيل

    Susqual Management logo image

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩١ متر مربع

    ٨٣٬١٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقتك 159م متشطبه بالتكيفات في فيلدج ويست

    Z Investments For Real Estate logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٩ متر مربع

    ٩٢٬٤٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٦٨٧٬٩٣٠ جنيه

    شقة للبيع كمبوند لوجار نيو زايد بسعر اقل من ماركت

    Vida Solutions logo image

    لوجار, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٤٦٬١٢٣ جنيه/متر مربع