عقارات للبيع في الشيخ زايد

22,937 عقارات أخرى
  • 18

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطب للبيع كمبوند بيفرلى هيلز سوديك موقع مميز

    متصدر

    Square Real Estate logo image

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في ايد ديونز 250م موقع مميز

    House Plus Real Estate logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٣٦٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة بتشطيبات راقية وتراس بأقساط

    New Avenue Real Estate logo image

    فيلدج فيوز, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ١٨٥ متر مربع

    ٩٣٬٨٥٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر للبيع – فيلدج ويست، الشيخ زايد

    Remax Westway logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٢٢ متر مربع

    ٦٠٬٥٥٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في كمبوند Cairo Gate

    Remax Westway logo image

    إيدن, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٤٥٠ متر مربع

    ١٠٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • بيل في

    السعر عند الإطلاق:

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Emaar Misr
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة,بيل فى

    3 - 5 غرفة

  • 11

    فيلا

    ٤٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع داخل كايرو جيت موقع مميز

    Remax Westway logo image

    إيدن, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٣٢٠ متر مربع

    ١٤٥٬٣١٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كورنر للبيع – الشيخ زايد داخل كمبوند Sky Ramp

    Remax Westway logo image

    سكاي رامب, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٥٠٬٣٨١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بالحي السابع شق ٣٠٠م تشطيب كامل مساحة كبيره

    الحي السابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    1

    ٣٠٠ متر مربع

    ٢١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شڨه ارضي بحديقه١٦٠م ٣نوم ٢ ريسبشن

    بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٩٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ميدل ١٩٦ متر للبيع ف فاي سوديك

    The X Site For Real Estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ١٩٦ متر مربع

    ٦٨٬٨٧٧ جنيه/متر مربع

  • بارك فالي أوسيس 2

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    EFID Developments
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة

    3 غرفة

  • 8

    شقة

    ١٤٬٣٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٢٢٠م بحديقة ١٨٢م بموقع متميز للبيع في Alma

    Circle Realestate logo image

    الما, الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٦٥٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بقسط شهري 35 الف استلم فوري فيلا 230م ف الشيخ زايد

    D.Signature logo image

    طريق بيفرلي هيلز, الحي السابع عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ٥٤٬٣٤٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بسعر مميز شقة بكمبوند ذا ادريس دور اول

    Royal Hub Real Estate logo image

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٥٧٬٤٦٢ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 125متر كمبوند ويست تاون، بيفرلي هيلز

2

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة شقة متشطبة للبيع كمبوند بيفرلي هيلز كازا

    متصدر

    بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • لايرز أوف جرين - سولانا ويست

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    المطور العقاري
    Ora Developers
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة
  • 15

    فيلا

    ٨٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا إطلالة على الشيخ زايد تشطيب كامل أليجريا

    New Avenue Real Estate logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٤٤٦ متر مربع

    ١٩٠٬٥٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ميديل متميز ب 3 غرف نوم - اقساط 10 سنين

    Towers Map logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ١٢٩٬٦٥١ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٥٬٤٧٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون فيلا كورنر استلام فوري بسعر مغري في فاي سوديك

    Property  Hills. logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٢٩٧ متر مربع

    ١٨٬٤١٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام قريب من الكارما بسعر مغري وتقسيط

    Property  Hills. logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٤٨ متر مربع

    ٢٥٬٨٠٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٥٬٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بجاردن للبيع في مشروع كيان الشيخ زايد

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٧٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • وستريكت

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    The Land Developers
    الجيزة,الشيخ زايد
  • 9

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بأقل مقدم في الشيخ زايد متشطبة بالكامل

    Crown Stone Realty logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس سوبر لوكس في اليجريا الشيخ زايد بيع .

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ٢٦١ متر مربع

    ١٣٤٬٠٩٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس في سيتي ايدج الشيخ زايد بيع .

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٩٣ متر مربع

    ٥٨٬٥٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بأفضل سعر امام النادي الاهلي

    Crown Stone Realty logo image

    إيفوار, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٢٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل بأقل سعر امام مطار سفنكس

    Crown Stone Realty logo image

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٢٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • بيورا ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٩٬٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    الجيزة,الشيخ زايد