شقق 2 غرفة نوم للبيع في الجيزة, صفحة 3

6,503 عقارات أخرى
  • 14

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميز، شقة 2 نوم بإطلالة بانورامية، حتي 10Y

    Egypt Best Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٨٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فورى شقة متشطبة فى زيد اعلى فيو ابراج زايد

    Square Real Estate logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ٧٨٬٤٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة غرفتين متشطبة بجاردن كبيرة -بالم باركس

    Property  Hills. logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شقة غرفتين للبيع في أبراج G+20 – ZED West

    Home Valley logo image

2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٩٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بحري صريح م المالك مباشر جاهزه للسكن الفوري

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٧٬٣٩١ جنيه/متر مربع

  • جي ويست

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٣٠٢٬٤٠٠ جنيه

    خطط دفع
    الجيزة,الشيخ زايد

    2 غرفة

  • 9

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع استلام فوري

    Homevise Real Estate logo image

    نيوم بيراميدز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ادفع 5% وقسط على 96 شهر في 103م غرفتين فيو مميز

    Promax Property Investors logo image

    فلو, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٣ متر مربع

    ٣١٬٠٦٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض لفتره محدوده شقه للبيع بموقع متميز في زيد يست

    Egypt Best Properties logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ١٢٢٬٦٤١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين في تيراس نص تشطيب استلام قريب

    The Way logo image

    كمبوند تيراس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    24% خصم ع الكاش امتلك شقتك بمقدم5%بالتقسيط ع10سنين

    Square Real Estate logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • ايف

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬١٩٢٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    ALOULA Group
    الجيزة,الشيخ زايد

    2 غرفة

  • 10

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 180متر فيو مميز في ابراج ايون اكتوبر

    Rokn Real Estate logo image

    ايون, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في core باقل سعر في الماركيت

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٦٢٬٠٦٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٩٣١٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه جاهزه للاستلام سعرها اقل مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٣ متر مربع

    ٧٩٬٠٣٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٥١٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك بمقدم10%بالتقسيط ع اطول فترة بدون فوائد

    Square Real Estate logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٤ متر مربع

    ٤٣٬٣٦٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالتقسيط بمقدم5% بالتقسيط علي اطول فترة

    Square Real Estate logo image

    جاردن ليكس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١١٣ متر مربع

    ٤٨٬٦٧٢ جنيه/متر مربع

  • ووترفرونت ريزيدنسز

    السعر عند الإطلاق:

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    المطور العقاري
    Emaar Misr
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة,بيل فى

    2 غرفة

  • 13

    شقة

    ٤٬١١٤٬٠٠٠ جنيه

    2 غرفه نوم استلام فوريبافضل سعر VIEW LAKE

    Citizen Home logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٣٢٬١٤٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة فى بيراميدز هايتس بجانب نيو جيزة وجولز

    Property  Hills. logo image

    بيراميدز هايتس, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٥٢ متر مربع

    ٥٢٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٨٬٤٨٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة 113م | 2 غرف | جاردن فيو | O West أكتوبر

    Aqar Dayem logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٣ متر مربع

    ٧٥٬٠٧٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بسعر مميز استلام فوري في فيلدج ويست-مرحله 1

    RE/MAX Everest logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٥٨٬٥٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع ف قلب الشيخ زايد قرب ابراج ساويرس

    Property Hills Star logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٣٦٬٥٨٥ جنيه/متر مربع

  • روفان سيتي

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    EPD
    الجيزة,الشيخ زايد,كمبوندات الشيخ زايد,روفان

    2 غرفة

  • 8

    شقة

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين لوكيشن مميز باقل مقدم وخصم كبير للكاش

    Z Investments For Real Estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٨١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة لقطة متشطبة للبيع في او ويست فوري

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٤٧٬٤١٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٦٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في باديه بالم هيلز-استلام فوري-اقساط حتي 2029

    RE/MAX Everest logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٤٣ متر مربع

    ٢٥٬٥٩٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين بجاردن متشطبة جاهزة للاستلام في أو ويست

    The Way logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٥٤٬٧٤١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين متشطبة وجاهزة للاستلام في أو ويست

    The Way logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٤٢ متر مربع

    ٥٤٬٩٢٩ جنيه/متر مربع

  • أو فيوز

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Orascom Development
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,كمبوندات 6 أكتوبر,أو ويست

    2 غرفة