عقارات للبيع في الشيخ زايد

22,862 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٢٬٦٥٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالتكيفات ف زايد 153م في الكارما كاي

    Evergreen Properties logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ١٧٬٤٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع استلام فوري في Vye

    Homevise Real Estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢١ متر مربع

    ٦٩٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر لشقة 130م تشطيب كامل | زايد الجديدة |تقسيط

    Evergreen Properties logo image

    ويست فيو ريزيدينس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٥١٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام 2027 شقه 3غرف بالتكييفات والمطبخ بقلب زايد

    Evergreen Properties logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ٦٩٬١٨٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٢٤٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك 3 غرف بمقدم 5% واقساط على 12س فيو مميز

    Evergreen Properties logo image

    ريفرز, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٠٬٢٥٨ جنيه/متر مربع

  • ويست فيو ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Housing and Development Company for Real Estate
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة,ويست فيو ريزيدينس

    2 - 3 غرفة

  • 7

    فيلا

    ١٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز فيلا استلام فوري متشطبة بمقدم واقساط ع 10 س

    Evergreen Properties logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٦٤٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٢٬٣٨٦٬١٨٨ جنيه

    فيلا 396م في جراند هايتس -2مليون مقدم او كاش 18

    Property Hills... logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٣٩٦ متر مربع

    ٦٬٠٢٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرفه للبيع في سولانا ويست 5% اقساط 10 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٧٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    تاون هاوس

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في سولانا ويست 5% اقساط 10 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٨٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 2غرفه للبيع في سولانا ويست 5% اقساط 10 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • سولانا

    السعر عند الإطلاق:

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Ora Developers
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة,سولانا

    2 - 5 غرفة

  • 10

    شقة

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقةغرفتين متشطبة برايم لوكيشن استلام فوري قسط ع10س

    Evergreen Properties logo image

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 90م+جاردن55متر استلام قريب ف كيان وقسط ع 6سنين

    Evergreen Properties logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل استلام فوري متشطبة فى كيان على 4 سنين

    Evergreen Properties logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٥٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس ريسيل فى ابراج زد متشطبه بكامل استلام فوري

    Evergreen Properties logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٠٩ متر مربع

    ٥٢٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقةريسيل متشطبةبالتكيفات برايم لوكيشن فZEDبأقل سعر

    Evergreen Properties logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • لايرز أوف جرين - سولانا ويست

    السعر عند الإطلاق:

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    المطور العقاري
    Ora Developers
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة

    2 - 5 غرفة

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز شقة غرفتين كورنر بحري فيو لاند سكيب ريسيل

    Evergreen Properties logo image

2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٦٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل من سعر السوق شقه للبيع في ابراج زد الشيخ زايد

    Zayed Homes logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس متشطب بالكامل جاهز للاستلام في سوديك

    D.Signature logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٢٧٬٨٤٨ جنيه/متر مربع

  • 23

    تاون هاوس

    ١٥٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع| Village West – Dorra Developments

    Monte Mar logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٢٢٦ متر مربع

    ٦٧٬٩٢٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٣٬٢٣٥٬٠٠٠ جنيه

    ارضي بجاردن في مارفيل زايد متشطبة بسعر لقطة

    Boundless For Real Estate logo image

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٢٤٤ متر مربع

    ٩٥٬٢٢٥ جنيه/متر مربع

  • وستريكت

    السعر عند الإطلاق:

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    The Land Developers
    الجيزة,الشيخ زايد
  • 16

    منزل مزدوج

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس فورى للبيع باتيو الزهراء قسط على 4سنين

    Square Real Estate logo image

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ٣٢٬٥٩٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فورى توين هاوس متشطب 270متر كمبوند باتيو الزهراء

    Square Real Estate logo image

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ٨٥٬١٨٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كوادرو فورى للبيع باتيو الزهراء قسط على 4سنين

    Square Real Estate logo image

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢١٢ متر مربع

    ٨٠٬١٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٥٠٨٬٠٠٠ جنيه

    اخر شقه باقل سعر متشطبه بالتكيفات بخصم بفليدج ويست

    Impact Investments logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ٧٤٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٦٥٢٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعرشقه للبيع متشطبه بالكامل اوبن فيو بالتكيفات

    Impact Investments logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٧٠٬٣٤١ جنيه/متر مربع

  • روفا

    السعر عند الإطلاق:

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الجيزة,الشيخ زايد

    3 غرفة