عقارات للبيع في الشيخ زايد

22,779 عقارات أخرى
  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ٢٢٬٩٣١٬٠٠٠ جنيه

    بنت هاوس مميز للبيع في سولانا بالمطبخ والتكييفات

    Master Key logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    7

    ٢٥٣ متر مربع

    ٩٠٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 21

    منزل مزدوج

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس فاخر بحمام سباحه اول سكن تشطيب سوبر لوكس

    Master Key logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٥٠٠ متر مربع

    ٣٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ذا ادريس ويست

    D.Signature logo image

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٥٧٬٤٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    منزل تاون هاوس استلام فوري، مساحته239م+106حديقه

    D.Signature logo image

    تي بيرل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٠٦ متر مربع

    ٣٩٬٢١٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك تاون هاوس 4غرف في افضل لوكيشن في الشيخ زايد

    Egypt Best Properties logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • ذا سولوز في سولانا

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٢٬٢١٦٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Ora Developers
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة,سولانا

    3 - 5 غرفة

  • 19

    تاون هاوس

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة تاون هاوس للبيع لقطة في زايد بيل ڤي

    Egypt Best Properties logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    منزل مزدوج

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك تاون هاوس لقطة في الشيخ زايد بيل ڤي اعمار

    Egypt Best Properties logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٨٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر شقة للبيع مفروشة بالكامل في ابراج زيد

    Master Key logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٨١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ١٤٠ م دور اول فيو علي لاند سكيب

    Master Key logo image

    جنة 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٤١٬٧٨٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في ريجنسي فيو علي النادي الاهلي

    Master Key logo image

    زايد ريجنسي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • ويست فيو ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Housing and Development Company for Real Estate
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة,ويست فيو ريزيدينس

    2 - 3 غرفة

  • 10

    شقة

    ٣٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ناصيه بحري بفيو علي حمام السباحه في جنه ٤

    Master Key logo image

    جنة 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٤٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر للبيع بفيو علي حمام السباحه وبحري

    Master Key logo image

    جنة 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع كمبوند جنه ٢ استلام فوري

    Master Key logo image

    جنة 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Villa in Rabwa open Garden view

    Cairo Gate logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٣٣٠ متر مربع

    ١٠٣٬٠٣٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Open Golf view in Rabwa for Sale

    Cairo Gate logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٣٥٠ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • سولانا

    السعر عند الإطلاق:

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Ora Developers
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة,سولانا

    2 - 5 غرفة

  • 10

    فيلا

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله علي الجولف مباشر للبيع الربوه

    متصدر

    Cairo Gate logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٥٠٠ متر مربع

    ٦٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا أقل سعر في الماركت-تشطيب كامل- بيل في

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٢٨٠ متر مربع

    ٦٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا لقطه استلام السنادي ب 800 ألف في زايد تقسيط

    Western House logo image

    ريفرز, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٧٨٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا راقية في هيلز اوف ون بأقل سعر

    Apart Real estate logo image

    هيلز أوف وان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٨١ متر مربع

    ٨٨٬٩٦٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا راقية في هيلز اوف ون بأقل سعر

    Apart Real estate logo image

    هيلز أوف وان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٢٨١ متر مربع

    ٨٥٬٤٠٩ جنيه/متر مربع

  • بارك فالي أوسيس 2

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    EFID Developments
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة

    3 غرفة

  • 19

    فيلا

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا استلام قريب بحري في بيل في

    Apart Real estate logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٣٠٢ متر مربع

    ٧٦٬١٥٨ جنيه/متر مربع

  • 17

    دوبلكس

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبليكس متشطب بالكامل استلام فوري للبيع

    Apart Real estate logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٤٧٠ متر مربع

    ٣٤٬٠٤٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة استلام قريب للبيع في بيل في اعمار

    Apart Real estate logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٣٠٢ متر مربع

    ٩٩٬٣٣٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٨٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ارضي بجاردن علي البحيرة اكبر مساحه زايد

    Apart Real estate logo image

    الدبلوماسيين, الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    7

    7+

    ١٬٢٧٤ متر مربع

    ٦٩٬٠٧٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٨٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا ارضي اكبر مساحه متشطبة بالتقسيط

    Apart Real estate logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    7

    7+

    ١٬٢٧٤ متر مربع

    ٦٩٬٧٨٠ جنيه/متر مربع

  • بيورا ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٩٬٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    الجيزة,الشيخ زايد

    2 - 3 غرفة