عقارات 1 غرفة نوم للبيع في مدينة 6 أكتوبر, صفحة 19

460 عقارات أخرى
  • 4

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك الان شقتك بـ افضل لوكيشن فـى اكتوبر الشمالية

    Platinum Homes for Real Estate logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقق فندقية

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية راقية في Aeon Towers بتشطيب فاخر.

    Home Select for real estate logo image

    ايون, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ٩٩٬٠٥٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ماستر راقية بدور مرتفع – أيون تاورز دور ١٤

    Circles investment logo image

    ايون, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ١٠٣٬٧٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقق فندقية

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه للبيع (( مفروشه بالكامل )) بأبراج أيون

    Realpals Real Estate logo image

    ايون, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ١٠٦ متر مربع

    ١٠٣٬٧٧٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في بالم باركس

    Blocks logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    سطح

    ٢٬٢٣٢٬٥٠٠ جنيه

    رووف للبيع فيو مميز في ميني كمبوند tiara

    Crown Developments logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ١٧٠ متر مربع

    ١٣٬١٣٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع غرفه كمبوندELMTree اقساط تصل الي 10 سنين

    مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٤٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٩٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 68 م 6 أكتوبر (جاردن ليكس)

    RE/MAX Avalon logo image

    جاردن ليكس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٨٧٬٨٦٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٦٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بجاردن للبيع 75 م 6 أكتوبر(ويست ليفز)

    RE/MAX Avalon logo image

    ويست ليفز, الحي الاول, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    2

    ٧٥ متر مربع

    ٤٩٬٠٦٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو سوبر لوكس مع تكييفات بنفس سعر الشراء

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ١٠٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬١٥٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ارضي بحديقه داخل كمبوند O WEST بسعر مميز

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٦١٬٣٩٢ جنيه/متر مربع

صورة لـ Community Overview في مدينة 6 أكتوبر
مؤشرات حول أداء المجتمع
مدينة 6 أكتوبر

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…