عقارات 1 غرفة نوم للبيع في مدينة 6 أكتوبر, صفحة 18

460 عقارات أخرى
  • 21

    شقة

    ٤٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة استثمارية أمام مول مصر بقسط9سنين

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٦٥٬٤٤١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 86 م فى O West بمقدم 5% و اقساط 10 سنوات

    The 8 For Real Estate Solutions logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٨٦ متر مربع

    ٩١٬٨٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – شقة متشطبة بالكامل في نيو جيزة

    Beltone logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٢٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    من هايد بارك امتلك شقة بجوار نيو جيزة تقسيط 7 سنين

    Property Hills Star logo image

    جاردن ليكس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٧١ متر مربع

    ٦٣٬٣٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٣٨٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو/للبيع/بالم باركس/متشطب/موقع مميز

    Home Destination logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٨٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لسرعة البيع 115م متشطبة بالكامل بالمطبخ,موقع متميز

    Value For Real Estate logo image

    بيراميدز هيلز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٧٣٬٩١٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بسعر مميز ف الشيخ زايد بجوار بالم هيلز

    Property Hills Star logo image

1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٧٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى فندق هيلتون 750 الف مقدم قسط حتى15سنة

    CBE New Homes logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشه للبيع فى فندق هيلتون بالاقساط حتى15سنة

    CBE New Homes logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٤٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٧١٢٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو/روف/للبيع/بالم باركس/موقع مميز/مفروش

    Home Destination logo image

1

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٧٩٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو/روف/للبيع/بالم باركس/ حمام سباحة/مفروش

    Home Destination logo image

1

    1

    ٥٥ متر مربع

    ١٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بادية – بالم هيلز

    Osoul Residence logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    سطح

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    For sale studio roof palm parx prime location

    Golden Star Real Estate logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٧٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بسعر مميز جدا و بخصم 25% كمبوند طبيعه

    طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٤٢٬١٨٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة بالكامل للبيع في أبراج أيون

    Beltone logo image

    ايون, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٩٥ متر مربع

    ١٢٦٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بقسط شهري35 الف امتلك شقتك كاملة المرافق فيو لاجون

    New Home for Real Estate logo image

    الثورة الخضراء, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٥٢٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٨٩٠٬٠٠٠ جنيه

    STAY IN– شقه للبيع منتجع سكني فندقي في غرب القاهرة

    Baytak. logo image

    شارع عبد السلام امين, الحي الاول, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٤٢ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بيراميدز هيلز، شقة 1 نوم ١١٠ متر، مجهزة بالكامل

    AMAKEN Misr logo image

1

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٧٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في اويست مرحله ( كور ) غرفه نوم مساحه 86

    Element logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٥١٬٧٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٨٩٩٬٩٩٩ جنيه

    شقة للبيع باقل مقدم 5% علي اطول فترة سداد فيو بحري

    New Home for Real Estate logo image

    جاردن جيت, أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٥١٬٩٩٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع دور ارضي بجاردن في باديا ( بالم هيلز )

    Element logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٦٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 29

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ف oWest 86 م دور5 غرفه لاجون نص تشطيب

    Dk REAL ESTATE logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٨٦ متر مربع

    ٧٥٬٥٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    سطح

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    روف للبيع استلام فوري في كمبوند الكرمة سيتي

    متصدر

    New Build Developments logo image

    كارما سيتي, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ١٤٥ متر مربع

    ١٠٬٣٤٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٧٦٩٬٠٠٠ جنيه

    بقسط شهرى 13 ألف هتمتلك شقتك بفيو ولا أروع فى ذات

    New Home for Real Estate logo image

    ذات, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٢٩٬٤٨٣ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك الان شقتك بـ افضل لوكيشن فـى اكتوبر الشمالية

    Platinum Homes for Real Estate logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

صورة لـ Community Overview في مدينة 6 أكتوبر
مؤشرات حول أداء المجتمع
مدينة 6 أكتوبر

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…