منازل مزدوجة للبيع في مدينة 6 أكتوبر, صفحة 29

1,008 عقارات أخرى
  • 10

    منزل مزدوج

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اشتري توين هاوس بارخص سعر في كمبوند ذا كراون

    Real Vision logo image

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٣٠٧ متر مربع

    ٥٠٬٤٨٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس متشطب بالتكييفات كمبوند نيوم 6 اكتوبر

    I-Move logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٤٥٬٩٤٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    منزل مزدوج

    ١٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين فيلا للبيع بأفضل سعر وفيو بكييفا

    Property Hills Star logo image

    كيفا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٦٥ متر مربع

    ٥٣٬٥٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٣٥٬٨٧٥٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس جاهز للسكن فيو الاهرامات نيو جيزة أكتوبر

    New Avenue Real Estate logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    5

    ٣٧٥ متر مربع

    ٩٥٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة في نيو جيزة | تويين هاوس 340م | استلام فوري

    Properties-Today.com logo image

4

    4

    ٣٤٠ متر مربع

    ٩٧٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس اوبن فيو في جولف اكستنشن بالم هيلز

    Property  Hills. logo image

    بالم هيلز جولف اكستينشن, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٣٨٠ متر مربع

    ٧٨٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين فيلا 225م فى ذا كراون بالم هيلز امام نيو جيزة

    Property  Hills. logo image

4

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ٣١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ڤيلا توين متشطبه استلام فوري للبيع في نيوم اكتوبر

    Selection Code logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٤٣٬٢٤٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٢٬٢١٣٬٥٨٤ جنيه

    تاون هاوس مزدوج للبيع في Badya بمساحة مباني 233 مس

    BGCO Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٣٣ متر مربع

    ٥٢٬٤١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخره في اكثر موقع مميز ب قسط علي 10 سنين

    بيراميدز ووك, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٢٦٥ متر مربع

    ٢٥٬٦٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخره في اكثر موقع مميز ب قسط علي 10 سنين

    جدار, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٢٦٥ متر مربع

    ٢٥٬٦٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخره في اكثر موقع مميز ب قسط علي 10 سنين

    جويا, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٢٦٥ متر مربع

    ٢٥٬٦٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخره في اكثر موقع مميز ب قسط علي 10 سنين

    نمق, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٢٦٥ متر مربع

    ٢٥٬٦٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٥٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بنصف السعر توين هاوس في التوسعات الشرقية اكتوبر

    Abrag 2 logo image

    كمبوند اب فيل, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    5

    ٢٨٣ متر مربع

    ٥٥٬٦٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس بإطلالة ع ميزات المياه | استلام الآن

    The Way logo image

5

    5

    ٢٧٨ متر مربع

    ٥٠٬٣٥٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس بإطلالة ع ميزات المياه | استلام الآن

    The Way logo image

    تواني هايد بارك, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٢٧٨ متر مربع

    ٥٠٬٣٥٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس تاني صف علي الجولف باطلاله كامله ع جولف

    The Way logo image

    جولف فيوز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٤٤٨ متر مربع

    ٤٩٬١٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 606متر بمسبح خاص بكمبوند سوان ليك بجانب كراون

    Inn Properties logo image

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣١٨ متر مربع

    ٥٩٬٧٤٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في هايد بارك استلام فوري

    Ammaier for real estate logo image

    تواني هايد بارك, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٦٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ٤٬٤٩٠٬٠٠٠ جنيه

    تــوين هاوس فيو الأهرامات - بجانب جولف فيوز

    Inn Properties logo image

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ١٧٬٢٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جاهز للسكن - توين هاوس للبيع - في تاوني هايد بارك

    Properties-Today.com logo image

    تواني هايد بارك, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٦٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر فيلا استلام فورى مقدم 2مليون أو10مليون كاش

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٩٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس بارض ٤٦٥ متر - بحرى على تيه عاليه

    Circles investment logo image

    بالم هيلز بالم فالي, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٤٥٠ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس نص تشطيب - ارض ٤٦٥ - ٤ غرف ٤ حمام

    Circles investment logo image

    بالم هيلز بالم فالي, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٤٥٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٣٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس متشطب بالفرش بالاجهزه بحمام سباحه

    Circles investment logo image

    بالم هيلز بالم فالي, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٤٥٠ متر مربع

    ٨٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع