منازل مزدوجة للبيع في مدينة 6 أكتوبر, صفحة 28

1,006 عقارات أخرى
  • 12

    منزل مزدوج

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس فاخر للبيع في بيراميدز ووك بأفضل سعر

    بيراميدز ووك, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٢٠ متر مربع

    ٤٠٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا توين هاوس للبيع – أمام أركان مول الشيخ زايد

    فرست هايتس, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    7

    7

    ٤٠٠ متر مربع

    ٢١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس تاني صف علي الجولف فى كينجز رينج بيع

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٠٥ متر مربع

    ٧٥٬٤٠٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٢٢٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    100,000 مقدم و استلم تاون هاوس متشطب في ماونتن فيو

    Inn Properties logo image

    ماونتن فيو 4, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ١٠٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    منزل مزدوج

    ١٤٬٥٣٢٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في الشيخ زايد ليك ويست استلام قريب

    Element logo image

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٢٦١ متر مربع

    ٥٥٬٦٧٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    منزل مزدوج

    ١٤٬٥٣٢٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع ليك في ويست استلام قريب

    Element logo image

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ٥٥٬٨٩٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    منزل مزدوج

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس 360 م- تاوني هايد بارك، 6 أكتوبر

    Waystar Investment logo image

    تواني هايد بارك, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٣٦٠ متر مربع

    ٥٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Owest October - Hillside Phase Twin House for Sale

    City Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٥٠ متر مربع

    ٥٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٢٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع بتسهيلات - داخل كمبوند جراند هايتس

    DMG logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٣٨٣ متر مربع

    ٥٣٬٥٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس - استلام فورى - لوكيشن مميز - 23 مليون

    The Way logo image

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ٨٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا توين هاوس بإطلالة CITY VIEW

    RE/MAX Al Mohager logo image

    بيراميدز هايتس, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٦٦٠ متر مربع

    ٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٣٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا توين هاوس بإطلالة CITY VIEW

    RE/MAX Al Mohager logo image

    بالم هيلز أكتوبر, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٦٦٠ متر مربع

    ٤٥٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس 383م فيي اب فيل زايد بسعر لقطة 13 مليون

    Selection Code logo image

    كمبوند اب فيل, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٨٢ متر مربع

    ٣٤٬٠٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا توين هاوس متشطب للبيع من ماونتن فيو

    Property Hills Star logo image

    ماونتن فيو 4, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ٩١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس نموزج 08 لوكيشن ممتاز في نيو جيزه

    The Way logo image

4

    5

    ٣٠٥ متر مربع

    ٧٠٬٤٩١ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس نموزج 9 استلام فوري في نيو جيزه اكتوبر

    The Way logo image

5

    6

    ٣٤٠ متر مربع

    ٧٧٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس فاخر بتشطيب كامل داخل كمبوند سولايا

    Home Select for real estate logo image

    سولايا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٤٠٨ متر مربع

    ٥٨٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٥٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس 3 غرف 383م بدون تشطيب كمبوند اب فيل

    Abrag 2 logo image

3

    4

    ٣٨٣ متر مربع

    ٤١٬١٢٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    منزل مزدوج

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس ٦ غرف استلام فوري للبيع في كمبوند ريوس

    Abrag 2 logo image

    رايوس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    5

    ٣٢٠ متر مربع

    ٤٥٬٣١٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين ڤيلا في فيلاچيو موقع مميز وإطلالة على اللاج

    Selection Code logo image

    فيلاجيو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٨٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم 30% فيلا مودرن خلف مول العرب بالشيخ زايد

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٦١ متر مربع

    ٤٢٬١٤٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    منزل مزدوج

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخر للبيع من حسن علام قريب من بالم هيلز

    Property Hills Star logo image

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٣٣٥ متر مربع

    ٢٩٬٨٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٧٬٤٤٥٬٣٧٣ جنيه

    توين هاوس للبيع – Owest Hillside

    Niche Investments logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٢٥٥ متر مربع

    ٦٨٬٤١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اشتري توين هاوس بارخص سعر في كمبوند ذا كراون

    Real Vision logo image

3

    4

    ٣٠٧ متر مربع

    ٥٠٬٤٨٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس متشطب بالتكييفات كمبوند نيوم 6 اكتوبر

    I-Move logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٤٥٬٩٤٥ جنيه/متر مربع