بيوت و فلل للبيع في طريق مصر اسكندرية الصحراوي, صفحة 9

1,563 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري بكمبوند جولف فيو بجانب نيو جيزة

    Property Hills VIP logo image

    جولف فيوز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٢٢٥ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٣٢٬٦٨٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في بالم هيلز

    Vira Real Estate logo image

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣١٨ متر مربع

    ١٠٢٬٧٦٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٢١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله للبيع في بالم هيلز

    Vira Real Estate logo image

3

    4

    ٢٩٥ متر مربع

    ٧٣٬٥٥٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في بالم هيلز

    Vira Real Estate logo image

3

    4

    ٢٨٨ متر مربع

    ١٠٠٬٦٩٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٥٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله760م فيو جولف للبيع جولف فيوز بالم هيلز

    Driven Properties logo image

3

    3

    ٧٦٠ متر مربع

    ٧٦٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع مساحة 290م بموقع مميز ب6اكتوبر اقساط

    property hills Elite logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٩٠ متر مربع

    ٢٠٬٦٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع مساحة 290م بموقع مميز ب6اكتوبر اقساط

    property hills Elite logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٩٠ متر مربع

    ٢٤٬١٣٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا لاجون- خطة سداد طويلة الأجل مميزة في ذا كراون

    RE/MAX Al Mohager logo image

3

    6

    ٢٢٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٤٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزة في ذا كراون - إطلالة على البحيرة

    RE/MAX Al Mohager logo image

7+

    7

    ٦٣٠ متر مربع

    ٧٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٥٬٥٤٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كورنر بإطلالة مباشرة على البحيرة - التسليم قر

    RE/MAX Al Mohager logo image

5

    7+

    ٤٣٠ متر مربع

    ٨٢٬٦٥١ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٣٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة ذكية في زا كراون - موقع جميل - الارض: 475

    RE/MAX Al Mohager logo image

4

    6

    ٤٧٥ متر مربع

    ٦٨٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كاملة التشطيب–كلاسيك بإطلالة مميزة- جولف اكستنشن

    Residia logo image

4

    5

    ٤٢٠ متر مربع

    ٩٠٬٤٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بإطلالة على البحيرة-تقسيط-مقدم: 20م

    Residia logo image

5

    6

    ٣٢٠ متر مربع

    ١١٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب مودرن – موقع مميز

    Residia logo image

4

    4

    ٣١٠ متر مربع

    ٨٠٬٦٤٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا باقل مقدم,في اعلى نقطة في المشروع

    Residia logo image

4

    5

    ٣٠٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فيو مميز للبيع في اب فيل بجوار حسن علام

    Property  Hills. logo image

    كمبوند اب فيل, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    7

    ٧٥٢ متر مربع

    ١٣٬٢٩٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 255م²، قسط ربع سنوي 550 الف، سعر كاش 19 مليون

4

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ٢٬١٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١١٬٠٦٠٬٠٩١ جنيه

    توين فيلا نص تشيطب جاهز للسكن بسعر مغري في اب فيل

    Property  Hills. logo image

6

    6

    ٤٦٠ متر مربع

    ٢٤٬٠٤٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٬٦٣٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 281م بحمام سباحه بجوار نيو جيزه في بالم هيلز

    بالم هيلز أكتوبر, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٢٨١ متر مربع

    ٥٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كورنر365م متشطبه بحمام سباحة بمقدم 4.8 مليون

4

    4

    ٣٦٥ متر مربع

    ١٣٬١٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬٠٨٦٬٨٦٢ جنيه

    فيلا 4 غرف ماستر، قسط ربع سنوي مليون, كاش ٢٢ مليون

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٤٥٠ متر مربع

    ٢٬٤١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬٠٨٦٬٨٦٢ جنيه

    فيلا 4 غرف ماستر، قسط ربع سنوي مليون, كاش ٢٢ مليون

4

    5

    ٤٥٠ متر مربع

    ٢٬٤١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬٠٨٦٬٨٦٢ جنيه

    فيلا 4 غرف ماستر، قسط ربع سنوي مليون, كاش ٢٢ مليون

    بيراميدز هايتس, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٤٥٠ متر مربع

    ٢٬٤١٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٥٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا أول صف جولف - 57 مليون

    Residia logo image

4

    5

    ٣٩٠ متر مربع

    ١٤٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا على البحيرة – خطة سداد طويلة ومميزة

    Residia logo image

3

    5

    ٢٢٠ متر مربع

    ٦٨٬١٨١ جنيه/متر مربع