بيوت و فلل للبيع في طريق مصر اسكندرية الصحراوي, صفحة 8

1,563 عقارات أخرى
  • 12

    فيلا

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في ماونتن فيو اكتوبر بارك استلام فوري مقدم 3م

    متصدر

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    جولف فيوز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٣٦٠ متر مربع

    ٩٬٧٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة صف اول علي الجولف - استلام فوري

    Inn Properties logo image

6

    5

    ١٬٣٠٠ متر مربع

    ٨٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في الشيخ زايد استلام فوري

    Inn Properties logo image

    كمبوند اب فيل, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٣٨٣ متر مربع

    ٣٩٬١٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٧٬٦٦٢٬٥٠٠ جنيه

    فيلا صف ثاني علي الجولف بأحسن سعر

    New Avenue Real Estate logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٤٥٠ متر مربع

    ١٠٥٬٩١٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٦٦٬٦٢٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة على مصطبة مرتفعة جاهزة للسكن نيو جيزة

    New Avenue Real Estate logo image

6

    7

    ٦٢٨ متر مربع

    ١٠٦٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله في نيو جيزة تشطيب كامل وفيو لاندسكيب

    New Avenue Real Estate logo image

4

    4

    ٣٥٧ متر مربع

    ١٢٣٬٢٤٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١١٬٢٣٥٬٠٠٠ جنيه

    أخر توين هاوس استلام فوري بجولف فيوز من بالم هيلز

    Property  Hills. logo image

4

    4

    ٣٧٠ متر مربع

    ٣٠٬٣٦٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة بفيو البحيرة تقسيط 9 سنوات

    Inn Properties logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٤٥٠ متر مربع

    ٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس استلام فوري دقائق من وصله دهشور

    Property Hills VIP logo image

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٨١ متر مربع

    ٥٣٬٣٨٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه للبيع في كمبوند ذا كراون بالم هيلز

    شركة أويسيز للتسويق العقاري logo image

4

    4

    ٤٠٥ متر مربع

    ٧٤٬٠٧٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص فيلا استلام قريب من المالك مباشرة ف بالم هيلز

    D.Signature logo image

    بالم هيلز أكتوبر, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    5

    ٢٥٥ متر مربع

    ٥٨٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاندالون للبيع برايم لوكيشن فيو لاند سكيب

    Gate real estate marketing logo image

3

    4

    ٢٩٠ متر مربع

    ١٢٠٬٦٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلاا في كمبوند جولف فيوز بجانب نادي الجزيره

    Property Hills VIP logo image

5

    4

    ٣٦١ متر مربع

    ٥٥٬٤٠١ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في نيو جيزة كينجز رينج موقع مميز

    Premium Real estate logo image

5

    4

    ٤٦١ متر مربع

    ٥٨٬٥٦٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استاندالون سمارت هوم بحمام سباحه ومتشطبه التر لوكس

    Gate real estate marketing logo image

5

    4

    ٢١٨ متر مربع

    ١٣٧٬٦١٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 650متر للبيع فى the crown lgoon view

    Rokn Real Estate logo image

3

    3

    ٦٥٠ متر مربع

    ٤١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلاا 4غرف في كمبوند بيراميدز هيلز فيو الاهرمات

    Property Hills VIP logo image

    بيراميدز هيلز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ٦١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا نص تشطيب جاهزه للسكن صف اول داخل جولف فيوز

    Property  Hills. logo image

7+

    7+

    ٧٠٥ متر مربع

    ١٠٦٬٣٨٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بالتقسيط استلام فوري فيلا للبيع ذا كراون بالم هيلز

    Driven Properties logo image

3

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع ذا كراون بالم هيلز -موقع متميز

    Select for real estate logo image

4

    5

    ٢٢٤ متر مربع

    ٦٠٬٢٦٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع ذا كراون بالم هيلز-موقع متميز

    Select for real estate logo image

6

    6

    ٤٠٦ متر مربع

    ١٣٥٬٤٦٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٣٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة علي اللاجون للبيع

    Vira Real Estate logo image

4

    7+

    ٣١٩ متر مربع

    ١٢٢٬٢٥٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كبيره استلام فوري في UpVille لوكيشن مميز

    Property Hills VIP logo image

4

    5

    ٣٥٠ متر مربع

    ٣٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري بكمبوند جولف فيو بجانب نيو جيزة

    Property Hills VIP logo image

5

    5

    ٢٢٥ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٣٢٬٦٨٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في بالم هيلز

    Vira Real Estate logo image

4

    4

    ٣١٨ متر مربع

    ١٠٢٬٧٦٧ جنيه/متر مربع