بيوت و فلل للبيع في طريق مصر اسكندرية الصحراوي, صفحة 14

1,563 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ١٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة | تصميم مخصص ومشرق بإطلالات على البحيرة

    Residia logo image

    جولف فيوز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    6

    ١٬١٨٠ متر مربع

    ١٤٤٬٠٦٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فيو مميز 379 م للبيع في جولز بجوار نيو جيزة

    Property  Hills. logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    7

    ٣٧٩ متر مربع

    ٢٠٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 28

    فيلا

    ١١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جولف فيوز | فيلا | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

5

    6

    ٨١٣ متر مربع

    ١٣٥٬٣٠١ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٢٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا واسعة-20 مليون-مرحلة ثانية منطقه صالحه للسكن

    Residia logo image

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    6

    ٣٠٠ متر مربع

    ٦٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تاب M فى ذا كراون - بائع جاد

    Residia logo image

4

    6

    ٢٢٠ متر مربع

    ٨٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جولدن بالم | فيلا | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

    بالم هيلز أكتوبر, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٥٢٣ متر مربع

    ١١٤٬٧٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    9 بائع جاد في بالم هيلز (14/4/2026)

    Residia logo image

4

    5

    ٨٠٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 29

    فيلا

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ذا كراون | فيلا | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

6

    7

    ٥٢٥ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 29

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ذا كراون | فيلا | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

5

    6

    ٣٣٣ متر مربع

    ١٠٥٬١٠٥ جنيه/متر مربع

  • 29

    فيلا

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ذا كراون | تاون هاوس | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

4

    5

    ٢٢٤ متر مربع

    ٧٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ١٬٤٧٣٬٨٩٥ جنيه

    استلام فوري-فيلامتشطبه ب1.4مليون مقدم او كاش 19 MV

    Property Hills... logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٢٥ متر مربع

    ٤٬٥٣٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ١٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في هضبه بالم هيلز مقدم1.3مليون/10س او كاش20

    Property Hills... logo image

4

    4

    ٢٥٣ متر مربع

    ٥٬٣٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 371م فخمة مودرن مقدم1.500.000 اوسعركاش20م

    Property Hills... logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٣٧١ متر مربع

    ٤٬٠٤٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 371م فخمة مودرن مقدم1.500.000 اوسعركاش20م

    Property Hills... logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٣٧١ متر مربع

    ٤٬٠٤٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه قسط ربع سنوي780الف اوسعركاش18.000.000

    Property Hills... logo image

4

    4

    ٢١٢ متر مربع

    ٣٬٦٧٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٬٩٣٢٬٢٠٠ جنيه

    فيلا 450م بجوار نيو جيزة بمليون مقدم او كاش 25

    Property Hills... logo image

    بريكس, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٤٥٠ متر مربع

    ٤٬٢٩٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٬٩٣٢٬٢٠٠ جنيه

    فيلا 450م بجوار نيو جيزة بمليون مقدم او كاش 25

    Property Hills... logo image

    بيراميدز هيلز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٤٥٠ متر مربع

    ٤٬٢٩٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٬٩٣٢٬٢٠٠ جنيه

    فيلا 450م بجوار نيو جيزة بمليون مقدم او كاش 25

    Property Hills... logo image

5

    5

    ٤٥٠ متر مربع

    ٤٬٢٩٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٬٩٣٢٬٢٠٠ جنيه

    فيلا 450م بجوار نيو جيزة بمليون مقدم او كاش 25

    Property Hills... logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٤٥٠ متر مربع

    ٤٬٢٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا كبيرة استلام فوري بجانب بالم هيلز

    Property  Hills. logo image

    كمبوند اب فيل, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٤٥٥ متر مربع

    ٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب كامل بالتكيفات والمطبخ - حديقه خاصه

    Edge Real Estates logo image

3

    5

    ٢١٦ متر مربع

    ٩٧٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Lowest Jade Villa Witah Prime Location In Newgiza

    Property Hills Star logo image

4

    4

    ٣٨٢ متر مربع

    ٩٦٬٨٥٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٣٨٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فيلا مستقله Type C بالتقسيط للبيع ذا كراون

    Driven Properties logo image

4

    6

    ٦٣١ متر مربع

    ٦٠٬٣٠١ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فاميلي هاوس بالتقسيط Phase 3 للبيع في ذا كراون

    Driven Properties logo image

3

    4

    ٢١٧ متر مربع

    ٦٦٬٨٢٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    إستلم فورى فيلا فى ذا كراون بجانب بى اكس وسوان ليك

    Property  Hills. logo image

6

    7+

    ٤٠٦ متر مربع

    ٣٦٬٩٤٥ جنيه/متر مربع