بيوت و فلل للبيع في طريق مصر اسكندرية الصحراوي, صفحة 6

1,563 عقارات أخرى
  • 16

    فيلا

    ٩٩٣٬٧٠٣ جنيه

    فيلا فيو لاند اسكيب، ربع سنوي ٩٩٣الف، كاش ٢٩ مليون

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٤٥٠ متر مربع

    ٢٬٢٠٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٩٩٣٬٧٠٣ جنيه

    فيلا فيو لاند اسكيب، ربع سنوي ٩٩٣الف، كاش ٢٩ مليون

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٤٥٠ متر مربع

    ٢٬٢٠٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٩٩٣٬٧٠٣ جنيه

    فيلا فيو لاند اسكيب، ربع سنوي ٩٩٣الف، كاش ٢٩ مليون

    بيراميدز هيلز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٤٥٠ متر مربع

    ٢٬٢٠٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بكمبوند ذا كراون استلام فوري بجانب نيو جيزة

    Property Hills VIP logo image

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٣٢٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بحمام سباحة خاص وحديقة خاصة مفروشة بالكامل

    REV Real Estate logo image

    كمبوند اب فيل, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    7+

    ٤٦٠ متر مربع

    ٧٦٬٠٨٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة في جولز وبالقرب من كمبوند نيو جيزة

    Property  Hills. logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٢٦ متر مربع

    ١٢٬٢٦٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة بحمام سباحة و مساحة ارض نصف فدان

    New Avenue Real Estate logo image

    الريف الاووبي, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    7

    7

    ٦٠٠ متر مربع

    ٢٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في جرانة، مكيفات + مسبح

    RE/MAX Al Mohager logo image

    سيتي فيو, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في كمبوند جرانة

    RE/MAX Al Mohager logo image

    جرانة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٤٥٠ متر مربع

    ٤٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في كمبوند جرانة

    RE/MAX Al Mohager logo image

3

    4

    ٤٥٠ متر مربع

    ٤٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في كمبوند جرانة

    RE/MAX Al Mohager logo image

3

    4

    ٤٥٠ متر مربع

    ٤٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في كمبوند جرانة

    RE/MAX Al Mohager logo image

    بالم هيلز أكتوبر, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٤٥٠ متر مربع

    ٤٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فوري الاستلام توين هاوس في اب فيل بجوار جولف فيو

    Property  Hills. logo image

3

    3

    ٣٨١ متر مربع

    ١٧٬٠٦٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في كمبوند جرانة

    RE/MAX Al Mohager logo image

    بيراميدز هايتس, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٤٥٠ متر مربع

    ٤٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في كمبوند جرانة

    RE/MAX Al Mohager logo image

3

    4

    ٤٥٠ متر مربع

    ٤٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في جرانة موقع متميز

    RE/MAX Al Mohager logo image

5

    5

    ١٬٠٠٠ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة - موقع مميز - مسبح خاص- متشطبة بالكامل

    RE/MAX Al Mohager logo image

4

    5

    ٥٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بتشطيب هاي إند للبيع في ذا كراون

    Driven Properties logo image

4

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ٩٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متسلمة صف اول على الجولف بموقع مميز جدا

    The Way logo image

6

    6

    ٧٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بموقع مميز جدا للبيع في ذا كراون

    The Way logo image

5

    5

    ٢٢٥ متر مربع

    ٩٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا نموذج 3 للبيع بموقع مميز جداا ف قلب ذا كراون

    The Way logo image

6

    7+

    ٤١٨ متر مربع

    ٥٩٬٨٠٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر فاميلي هاوس جاهزة الاستلام والمعاينة في بالم

    Property  Hills. logo image

3

    3

    ٢١٦ متر مربع

    ٣٤٬٧٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك تاون هاوس كورنر300م بحمام سباحه خاص بالتقسيط

5

    5

    ٣٥٢ متر مربع

    ٨٬٥٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك تاون هاوس كورنر300م بحمام سباحه خاص بالتقسيط

5

    5

    ٣٥٢ متر مربع

    ٨٬٥٢٢ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة Type 4 للبيع بالتقسيط في ذا كراون

    Driven Properties logo image

4

    4

    ٢٩٨ متر مربع

    ٥٥٬٣٦٩ جنيه/متر مربع