بيوت و فلل للبيع في طريق مصر اسكندرية الصحراوي, صفحة 51

1,564 عقارات أخرى
  • 9

    فيلا

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري بالتقسيط المريح فيو الاهرامات

    Property Hills... logo image

    بيراميدز هيلز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٦٥ متر مربع

    ٩٨٬٦٣٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع 327م متشطب بكمبوند جولز 6 اكتوبر

    Abrag 2 logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٣٢٧ متر مربع

    ٧٠٬٣٣٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله للبيع 347م فى كمبوند جولز استلام فورى

    Abrag 2 logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٣٤٧ متر مربع

    ٧٠٬٦٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في سوليا بإطلالة سيتي فيو

    RE/MAX Al Mohager logo image

    بالم هيلز أكتوبر, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٥٠٠ متر مربع

    ٤٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري بالتقسيط المريح فيو الاهرامات

    Property Hills... logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٦٥ متر مربع

    ٩٨٬٦٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا نمودج E بحرى بموقع مميز اقل سعر ف ذا كراون

    The Way logo image

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٢٠ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة - استلام فورى - لوكيشن مميز - 20 مليون

    The Way logo image

5

    5

    ٣٢٠ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٤٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في كمبوند جولف السليمانية استلام فوري

    Vida Solutions logo image

    جولف السليمانية, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٥٠٠ متر مربع

    ٩٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٦٢٢٬٢٧٧ جنيه

    استلم الان -هايد بارك بقسط ربع سنوي622الف او كاش22

    Property Hills... logo image

4

    4

    ٢١٢ متر مربع

    ٢٬٩٣٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع | فيلا مستقلة فاخرة مطلة على ملعب الجولف

    RE/MAX Al Mohager logo image

    جولف فيوز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٤٥٠ متر مربع

    ٢٧٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 28

    فيلا

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أفضل سعر فيلا 4غرف متشطبة في افضل موقع في نيو جيزة

    Apart Real estate logo image

4

    4

    ٢٧٦ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فيرواي للبيع في المنطقة الأولى

    RE/MAX Al Mohager logo image

4

    3

    ٣٣٠ متر مربع

    ٩٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٠٤٬٠٣٣٬٤٧٢ جنيه

    للبيع فيلا مستقلة 287م داخل كمبوند ذا كراون

    Abrag 2 logo image

5

    5

    ٢٨٧ متر مربع

    ١٬٠٥٩٬٣٥٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين فيلا استلام فوري فى اب فيل Upville متشطب

    Property  Hills. logo image

    كمبوند اب فيل, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٨٣ متر مربع

    ١٠٬٤٤٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة للبيع ذا كراون بالم هيلز -موقع متميز

    Select for real estate logo image

3

    3

    ٤٥٤ متر مربع

    ٧٧٬٠٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جميلة للبيع في موقع متميز في كينجسرينج

    RE/MAX Al Mohager logo image

5

    4

    ٤٥٥ متر مربع

    ١٠٢٬١٩٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 326م لبيع بأفضل موقع وفيو وسعر فالماركت بجولز

    Property Hills Star logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٣٢٦ متر مربع

    ٥٦٬٧٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري تكملة اقساط في بالم هيلز ذا كراون

    Abrag 2 logo image

4

    4

    ٢٨٧ متر مربع

    ٩٤٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١١٬٢٣٥٬٠٠٠ جنيه

    أخر توين استلام فوري 370متر بجولف فيوز بالم هيلز

    Property  Hills. logo image

4

    4

    ٣٧٠ متر مربع

    ٣٠٬٣٦٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري بموقع مميز ب6اكتوبر مساحة 940م

    property hills Elite logo image

4

    3

    ٥٠٠ متر مربع

    ١٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا Signature للبيع-نيو جيزة-650م-نصف تشطيب-نانى

    Properties-Today.com logo image

5

    5

    ٥٥٠ متر مربع

    ١٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع | فيلا فاخرة مستقلة مطلة على ملعب الجولف

    RE/MAX Al Mohager logo image

6

    7

    ١٬٨٠٠ متر مربع

    ٩٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 5

    فيلا

    ٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بموقع مميز جدًا في آيفوري هيلز – نيو جي

    Flip logo image

5

    5

    ٣٥٧ متر مربع

    ٨٦٬٨٣٤ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٦٢٢٬٢٧٧ جنيه

    استلم الان -هايد بارك بقسط ربع سنوي622الف او كاش22

    Property Hills... logo image

4

    4

    ٢١٢ متر مربع

    ٢٬٩٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع | فيلا فاخرة مستقلة مطلة مباشرة ملعب الجولف

    RE/MAX Al Mohager logo image

6

    7

    ١٬٣٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع