بيوت و فلل للبيع في طريق مصر اسكندرية الصحراوي, صفحة 49

1,568 عقارات أخرى
  • 29

    فيلا

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ذا كراون | فيلات | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٣٠٦ متر مربع

    ٨٤٬٩٦٧ جنيه/متر مربع

  • 29

    فيلا

    ٢١٬٠٤٥٬٠٠٠ جنيه

    ذا كراون | تشطيب كامل | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

4

    5

    ٢٩٠ متر مربع

    ٧٢٬٥٦٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٦٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري641م كمبوند فاخر ع المحور بالتقسيط

    Property Hills... logo image

5

    5

    ٦٤١ متر مربع

    ٢٥٬٥٠٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٦٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري641م كمبوند فاخر ع المحور بالتقسيط

    Property Hills... logo image

    جولف فيوز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٦٤١ متر مربع

    ٢٥٬٥٠٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٬٣٦٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فيو حمام سباحة قسط ربع سنوى1.360.000 اوكاش27م

    Property Hills... logo image

    بالم هيلز أكتوبر, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٣٨٠ متر مربع

    ٣٬٥٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلات صف اول على الجولف مباشرة في ديستريكت وان

    The Way logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    7

    7+

    ٧٥٠ متر مربع

    ١١٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف اول جولف للبيع بأقل سعر في نيو جيزة

    The Way logo image

6

    7

    ٧٠٠ متر مربع

    ٦٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كبيرة جاهزة للاستلام للبيع ف بيراميدز هايتس

    The Way logo image

    بيراميدز هايتس, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٣٤٧ متر مربع

    ٨٠٬٦٩١ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين فيلا استلام فورى فى اب فيل بجوار بالم باركس

    Property  Hills. logo image

    كمبوند اب فيل, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٨٢ متر مربع

    ١٣٬٠٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة 680م مع مسبح – ويستريدج نيو جيزة

    Properties-Today.com logo image

3

    4

    ٥٥٠ متر مربع

    ٩٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أخر توين فيلا صف اول علي الجولف - استلام فوري

    Inn Properties logo image

6

    5

    ٢٠٠ متر مربع

    ٨٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين فيلا استلام فوري فى اب فيل Upville متشطب

    Property  Hills. logo image

4

    4

    ٣٨٣ متر مربع

    ١٥٬٦٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا موقع مميز في كمبوند اب فيل بجوار بالم هيلز

    Property  Hills. logo image

5

    5

    ٦٤٩ متر مربع

    ٨٬٩٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع موقع مميز بكمبوند جولز خلف نيو جيزة

    Property  Hills. logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٤٩٢ متر مربع

    ١٧٬٨٨٦ جنيه/متر مربع

  • 24

    فيلا

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا مساحة 215م ببالم هيلز اكتوبر اقساط

    property hills Elite logo image

3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٣٢٬٥٥٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري متشطبه بالكامل ب قسط ل 7 سنين

4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٨٬٠٩٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري متشطبه بالكامل ب قسط ل 7 سنين

4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٨٬٠٩٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٠٬٩٩٩٬٩٩٩ جنيه

    فيلا فاخرة بإطلالة مباشرة على الجولف في Palm Hills

5

    4

    ١٬١٨٩ متر مربع

    ٩٬٢٥١ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٠٬٩٩٩٬٩٩٩ جنيه

    فيلا فاخرة بإطلالة مباشرة على الجولف في Palm Hills

5

    4

    ١٬١٨٩ متر مربع

    ٩٬٢٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٬٩٩٩٬٩٩٩ جنيه

    فيلا فاخرة بإطلالة مباشرة على الجولف في Palm Hills

5

    4

    ١٬١٨٩ متر مربع

    ٩٬٢٥١ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا كورنر فاخرة بموقع مميز في الشيخ زايد

    property hills Elite logo image

4

    4

    ٣٥٠ متر مربع

    ١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر فيلا للبيع مساحة 1179م بجانب نيو جيزة

    Inn Properties logo image

3

    4

    ١٬١٤٩ متر مربع

    ٦٬٠٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤١٬٣٣٦٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع – ذا كراون، بالم هيلز

    Houses and More For Real Estate logo image

5

    6

    ٩٠٩ متر مربع

    ٤٥٬٤٧٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في كمبوند El Patio 6 للبيع على الاهرامات

    Crafters Real Estate logo image

4

    4

    ٢٣٩ متر مربع

    ٨٥٬٧٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٧٬٠١٥٬٥٠٠ جنيه

    فيلا M4 على البحيرات مباشره - ٤ غرف ٤ حمام - اقساط

    Circles investment logo image

3

    3

    ٢٢٤ متر مربع

    ٧٥٬٩٦٢ جنيه/متر مربع