بيوت و فلل للبيع في طريق مصر اسكندرية الصحراوي, صفحة 46

1,566 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تشطيب كامل بموقع مميز جدا في ذا كراون

    The Way logo image

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في ذا كراون – بالم هيلز | نص تشطيب – اس

    Properties-Today.com logo image

5

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا على ارض 1000م | استلام فورى صف اول على الجولف

    The Way logo image

    جولف فيوز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    7

    ٦٥٠ متر مربع

    ١١٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا نموذج E | استلام فورى | دفعة مقدمة 20.5 مليون

    The Way logo image

5

    4

    ٣٢٠ متر مربع

    ٦٤٬٠٦٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٣١٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فيروي الجميلة للبيع في نيو جيزة إيفوري هيل

    RE/MAX Al Mohager logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٥٧ متر مربع

    ٨٩٬٤٩٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري فيو لاند سكيب في ذا كراون

    Property Hills VIP logo image

4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٦٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بموقع مميز في جولز انيرشيا جوار نيو جيزة

    Property  Hills. logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    7

    7

    ٣٤٠ متر مربع

    ٢٠٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٬٩٣٢٬٢٠٠ جنيه

    فيلا450م بجوار نيو جيزه بمقدم1.9مليون او كاش 25

    Property Hills... logo image

5

    5

    ٤٥٠ متر مربع

    ٤٬٢٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا على ارض 1000م | استلام فورى صف اول على الجولف

    The Way logo image

5

    7

    ٦٥٠ متر مربع

    ١١٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٬٩٣٢٬٢٠٠ جنيه

    فيلا450م بجوار نيو جيزه بمقدم1.9مليون او كاش 25

    Property Hills... logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٤٥٠ متر مربع

    ٤٬٢٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 417م بـ Ivory Hills | إطلالة مفتوحة | نيو جيز

    Properties-Today.com logo image

5

    5

    ٤١٧ متر مربع

    ٨٦٬٣٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا  في ايفورى هيلز نيو جيزه

    plan-B logo image

4

    4

    ٣٥٧ متر مربع

    ٩٣٬٨٣٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بارك فيلا مباشرة على الجولف و نافوره

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٥٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا نصف مكتملة في ذا كراون بالم هيلز أكتوبر

    New Avenue Real Estate logo image

    بالم هيلز أكتوبر, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٧٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٩٨٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فيو ع جولف من بالم هيلز980ألف كوارتر-21م كاش

5

    7+

    ٤٢٠ متر مربع

    ٢٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٩٨٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فيو ع جولف من بالم هيلز980ألف كوارتر-21م كاش

5

    7+

    ٤٢٠ متر مربع

    ٢٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ١٬٤٧٣٬٨٩٥ جنيه

    استلام فوري-فيلامتشطبه ب1.4مليون مقدم او كاش 19 MV

    Property Hills... logo image

4

    4

    ٣٢٥ متر مربع

    ٤٬٥٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في كمبوند ذا كراون بالم هيلز-288

    Vira Real Estate logo image

5

    4

    ٢٨٨ متر مربع

    ١٠٠٬٦٩٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم استلم ستاندالون فيلا بالتقسيط بفيو مميز

    Vira Real Estate logo image

3

    5

    ٢١٨ متر مربع

    ٧٥٬٦٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٩٬٨١٢٬١٤٠ جنيه

    فيلا مستقله Type 4 للبيع في ذا كراون بالم هيلز

    Vira Real Estate logo image

3

    4

    ٢٩٥ متر مربع

    ٦٧٬١٥٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه قسط ربع سنوي780الف اوسعركاش18.000.000

    Property Hills... logo image

4

    4

    ٢١٢ متر مربع

    ٣٬٦٧٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه قسط ربع سنوي780الف اوسعركاش18.000.000

    Property Hills... logo image

4

    4

    ٢١٢ متر مربع

    ٣٬٦٧٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل من سعر السوق | فيلا صف اول جولف | استلام فورى

    The Way logo image

5

    7

    ١٬٠٠٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل من سعر السوق | فيلا صف اول جولف | استلام فورى

    The Way logo image

5

    7

    ١٬٠٠٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة | جولف فيوز | مسبح وإطلالة بانورامية

    Properties-Today.com logo image

5

    5

    ٧٥٠ متر مربع

    ١٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع