بيوت و فلل للبيع في كمبوندات الشيخ زايد, صفحة 32

3,005 عقارات أخرى
  • 16

    فيلا

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا قسط استلام فوري بسوديك 28م كاش او 1.4م مقدم

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٢١٥ متر مربع

    ٦٬٥١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا بكمبوند الجريا صف اول جولف وبحيره

    Adagio Real Estate logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    6

    ٧٥٠ متر مربع

    ٢٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 29

    فيلا

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امام المطار جاهزة للمعاينة بالتقسيط علي اطول فترة

    Property Hills Star logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٥٣ متر مربع

    ٢٩٬٧٤٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 340م فوري بسعر كاش 27مليون او مقدم 2 مليون

5

    5

    ٣٤٠ متر مربع

    ٥٬٨٨٢ جنيه/متر مربع

  • 27

    فيلا

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله بحمام سباحه خاص رويال سيتي زايد متشطبه

    Zein for real estate logo image

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٦٠٠ متر مربع

    ٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 27

    فيلا

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله بحمام سباحه خاص رويال سيتي زايد متشطبه

    Zein for real estate logo image

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٦٠٠ متر مربع

    ٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 27

    فيلا

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله بحمام سباحه خاص رويال سيتي زايد متشطبه

    Zein for real estate logo image

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٦٠٠ متر مربع

    ٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا مستقلة كومبوند رويال سيتي الشيخ زايد

    Zein for real estate logo image

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٣٥٠ متر مربع

    ١٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٥٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة مميزه كاملة التشطيب بحمام سباحة

    Roots Development logo image

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    7

    ٥٣٠ متر مربع

    ١٠٩٬٤٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه للبيع بأجهزة ووحدات المطبخ والتكييفات

    REV Real Estate logo image

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٧٠ متر مربع

    ٨١٬٠٨١ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٩٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع فى ايتابا موقع استراتيجى فيو لاندسكيب

    Square Real Estate logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٤٤٩ متر مربع

    ٦٦٬١٤٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا متشطبة في الماركت فى رويال سيتي زايد

    Brokers Hub logo image

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٤٥٠ متر مربع

    ٥١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر فيلا مستقلة جاهزة للاستلام سور مع الربوة

    Property  Hills. logo image

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٩٠ متر مربع

    ٣٦٬٠٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قسط 8 سنين استلم فورى فيلا 353 متر قدام مطار سفنكس

    property hills Elite logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٣٥٣ متر مربع

    ١٩٬٨٣٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٢٤٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف اول علي الجولف((مايكل جريفز))

    Roots Development logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    7

    ٩٠٠ متر مربع

    ٢٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزة ليك فيو و لاند سكيب فيو كاملة التشطيب

    متصدر

    Roots Development logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع – The Estates Residence / Nobu

    Residia logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٢٨٢ متر مربع

    ٧٤٬٤٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس كورنر إعادة بيع –إطلالة مفتوحة بسعر مميز

    Residia logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٩١ متر مربع

    ٦٨٬٧٢٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٧٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري في ذا ستيتس | مع مساحه ارض كبيره

    Egypt Best Properties logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    7

    7

    ٤٣٢ متر مربع

    ١٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري فيو لاند سكيب

    Property Hills VIP logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٤٢٥ متر مربع

    ٣٥٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري بكمبوند ايتابا امام الربوه

    Property Hills VIP logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٢٦٩ متر مربع

    ٣١٬٥٩٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٬١٥٦٬٤١٦ جنيه

    فيلا 393م فوري بسعر كاش 27مليون او قسط سنوي 5مليون

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٣٩٣ متر مربع

    ١٣٬١٢٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٬٩٨٠٬٠٠٠ جنيه

    بقلب الشيخ زايد تـوين فيلا استلام فوري امام الربوة

    Inn Properties logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٦٨ متر مربع

    ٢٢٬٣١٣ جنيه/متر مربع

  • 26

    فيلا

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 700 متر مفروشه بالكامل استلام فورى بموقع مميز

    Roots Development logo image

4

    4

    ٧٠٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٦٩٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة مع حمام سباحة خاص، 5 غرف نوم ماستر

    Do estate logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    7

    ٤٦٠ متر مربع

    ١٥١٬٥٢١ جنيه/متر مربع