بيوت و فلل للبيع في كمبوندات الشيخ زايد, صفحة 28

3,005 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة استلام فوري بموقع مميز في ذا استيتس

    Property  Hills. logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    6

    ٣١٠ متر مربع

    ٢٩٬٠٣٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورى توين هاوس 269 متر قسط 7 سنين فى ايتابا

    property hills Elite logo image

    ميدوز بارك, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٦٩ متر مربع

    ٢٢٬٣٠٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة مفروشة بالكامل حمام سباحة للبيع أليجريا

    Brokers Hub logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    7

    ٨٠٨ متر مربع

    ٩٩٬٠٠٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٧٠٬٢٣٨٬٣٤٢ جنيه

    فيلا 3ادوار بأكبر مساحه وأقل مقدم بالوكيشن مميز

    ERE logo image

    ايلان, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٤٨ متر مربع

    ٢٠١٬٨٣٤ جنيه/متر مربع

  • 5

    فيلا

    ٣٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله للبيع 800م كمبوند رويال ميدوز تسهيلات

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    رويال ميدوز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٤٠٠ متر مربع

    ٨٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 4

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله للبيع 775م كمبوند رويال سيتي تسهيلات

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٧٠ متر مربع

    ١٢١٬٦٢١ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع 370 م² – كايرو جيت من إعمار

    Tasweeq For Real Estate logo image

    إيدن, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٣٧٠ متر مربع

    ١٢١٬٦٢١ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Villa for Sale in Beverly Hills, Sheikh Zayed 500m

    Tasweeq For Real Estate logo image

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٥٠٠ متر مربع

    ٦٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Standalone Villa 1,200 sqm Land First Row on golf

    Tasweeq For Real Estate logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    7+

    7+

    ١٬٢٠٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله للبيع 1600م كمبوند الربوة تسهيلات 7 سن

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    6

    ٩٥٠ متر مربع

    ٧٨٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تون هاوس 223 م استلام فوري في ڤيليدج ويست دره

    Rokn Real Estate logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٢٢ متر مربع

    ٤٦٬٥٨٣ جنيه/متر مربع

  • 23

    فيلا

    ٥٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة 698م متشطبة للبيع رويال سيتى الشيخ زايد

    Vida Solutions logo image

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٦٩٨ متر مربع

    ٨٠٬٩٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع دور واحد باقساط في استيتس

    New Avenue Real Estate logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    7

    ٦٣٦ متر مربع

    ١٥٣٬١٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع ف ايتابافوري مميز تطل على اكبرلاندسكيب

    شركة أويسيز للتسويق العقاري logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٣٩٣ متر مربع

    ٤٣٬٢٥٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٩٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا استاند اللون في أليجريا علي الجولف

    Ammaier for real estate logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    7

    ٥٤٨ متر مربع

    ٥٢٩٬١٩٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    • فيلا مستقله للبيع 760م كمبوند الكرمه 4 موقع مميز

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    الكارما 4, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٨٠ متر مربع

    ١١٣٬١٥٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا استاند اللون في اليجريا موقع مميز جدا

    Ammaier for real estate logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٣٥١ متر مربع

    ١٨٥٬١٨٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 395م جاهزة للاستلام بسعر استثنائي تقسيط حتى7س

    property hills Elite logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٩٥ متر مربع

    ١٠٬١٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في سولانا من اورا - نجيب ساويرس - على 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 395م جاهزة للاستلام بسعر استثنائي تقسيط حتى7س

    property hills Elite logo image

    يو وان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٩٥ متر مربع

    ١٠٬١٢٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 395م جاهزة للاستلام بسعر استثنائي تقسيط حتى7س

    property hills Elite logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٩٥ متر مربع

    ١٠٬١٢٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاندالون استلام فوري بأفضل سعر في نيو زايد

    Crown Stone Realty logo image

    في ليفيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٤٢٥ متر مربع

    ٣١٬٧٦٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ون ستوري فيلا 6غرف+7حمام+بيسين 3دق من بيفرلي هيلز

6

    7

    ٥٨٧ متر مربع

    ١٨٬٧٣٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ون ستوري فيلا 6غرف+7حمام+بيسين 3دق من بيفرلي هيلز

    فورتي ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    7

    ٥٨٧ متر مربع

    ١٨٬٧٣٩ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ١١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة بموقع مميز وتشطيب مودرن

    Home Select for real estate logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    7

    ٦٠٠ متر مربع

    ١٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع