بيوت و فلل للبيع في كمبوندات الشيخ زايد, صفحة 31

3,005 عقارات أخرى
  • 11

    فيلا

    ١١٬٧٦٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ب اقل سعر في ليك ويست 230 متر استلام قريب

    ليك ويست 4, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ٥١٬١٣٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ١٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله للبيع في أليجريا

    Hefnawy Group logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    5

    ٩٠٠ متر مربع

    ٢٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١١٬٧٦٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ب اقل سعر في ليك ويست 230 متر استلام قريب

    ليك ويست 3, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ٥١٬١٣٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١١٬٧٦٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ب اقل سعر في ليك ويست 230 متر استلام قريب

    ليك ويست 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ٥١٬١٣٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس استلام فورى في باتيو الزهراء أمام الجريا

    Property  Hills. logo image

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٢٨٦ متر مربع

    ٢٩٬٧٢٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخره 385م لاند سكيب فيو و القسط حتي 9 سنين

    property hills Elite logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٣٨٥ متر مربع

    ١٢٬٩٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع ماونتن فيو 2 القاهرة الجديدة

    Aqarpedia For Resale logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٤٣٠ متر مربع

    ١٥١٬١٦٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخره 385م لاند سكيب فيو و القسط حتي 9 سنين

    property hills Elite logo image

    نايا ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٣٨٥ متر مربع

    ١٢٬٩٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بسعر لقطة امام بيفرلي هيلز و دقائق لمول العرب

    Property  Hills. logo image

    الباتيو فيرا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٣٧٬٢٠٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٥٬٤٧٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة في ذا استيتس الشيخ زايد من سوديك

    Oaks Real Estate logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٤٩ متر مربع

    ٢١٬٩٦٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس بحري | سعر لقطه | استلام فوري | زايد

    Egypt Best Properties logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ٧٤٬٠٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا باقل اجمالي على اطول تقسيط - إطلالة مفتوحة

    Emtdad Real Estate logo image

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٥٧٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ميدل تشطيب كامل في كونتننتال ريزيدنس

    RE/MAX Everest logo image

    كونتيننتال ريزيدنس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ١٦٩ متر مربع

    ٧٩٬٨٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون سوبر لوكس بموقع وفيو مميز-بيفرلي هيلز

    RE/MAX Everest logo image

7+

    7+

    ٦٥٠ متر مربع

    ٧٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون سوبر لوكس بموقع وفيو مميز-بيفرلي هيلز

    RE/MAX Everest logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    7+

    7+

    ٦٥١ متر مربع

    ٧٣٬٧٣٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا توين متشطب فاخر بتكيفات وحمام سباحة ف ميدوز

    New Avenue Real Estate logo image

    ميدوز بارك, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    6

    ٣٥٠ متر مربع

    ٦٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر فاميلي هاوس جاهزة الاستلام والمعاينة في بالم

    Property  Hills. logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢١٦ متر مربع

    ٣٠٬٠٩٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا Standalone للبيع في كمبوند رويال سيتي

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٣٧٠ متر مربع

    ٧٢٬٩٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا إستلام فوري للبيع في رويال سيتي, الشيخ زايد

    REV Real Estate logo image

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    7

    ٦٣٥ متر مربع

    ٦٢٬٩٩٢ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ب سوديك بقسط ربع سنوي 2,2 مليون مساحة 355 متر

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٣٥٥ متر مربع

    ٦٬١٩٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وان استورى للبيع في أليجريا، الصف الأول من الجولف

    Hefnawy Group logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٦٠٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٧٬١١٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تاون هاوس ريسيل في كمبوند كايرو جيت اعمار

    Crown Stone Realty logo image

    ايلان, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٣٤ متر مربع

    ٧٣٬١٤١ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا قسط استلام فوري بسوديك 28م كاش او 1.4م مقدم

4

    5

    ٢١٥ متر مربع

    ٦٬٥١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا بكمبوند الجريا صف اول جولف وبحيره

    Adagio Real Estate logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    6

    ٧٥٠ متر مربع

    ٢٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 29

    فيلا

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امام المطار جاهزة للمعاينة بالتقسيط علي اطول فترة

    Property Hills Star logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٥٣ متر مربع

    ٢٩٬٧٤٥ جنيه/متر مربع