عقارات للبيع في الجيزة, صفحة 8

47,161 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ٤٨٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزة للبيع متشطبة بالكامل على اقساط حتى 2030

    Master Mind Real Estate Services logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٣٥ متر مربع

    ١٤٣٬٥٨٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بموقع مميز متشطب بالكامل للبيع على اقساط

    Master Mind Real Estate Services logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بفيو علي البحيره - أقل مقدم - تقسيط 10 سنين

    New Avenue Real Estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٧٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا برايم لوكيشن بالماركت ريسيل فى سولانا

    Evergreen Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٦٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه كورنر ارضي بحديقه فيو مفتوح بالتقسيط في Owest

    New Avenue Real Estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٨٩٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • كانال ووك ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ١٧٬٧٦٥٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Arkan Palm Development
    الجيزة,الشيخ زايد

    1 - 5 غرفة

  • 11

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه كورنر ارضي بحديقه كبيره بالتقسيط في Owest

    New Avenue Real Estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ١٠١٬٩١٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ١٠٬٥٨٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس بحري فيو لاندسكيب بمقدم علي ٩ سنين Owest

    New Avenue Real Estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٨٤٬٦٤٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالتكيفات اقرب استلام دقايق من اركان

    Impact Investments logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٩٠٬٦٠٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    طابق كامل

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف متشطبة بالكامل سور في سور مع اليجريا

    Inn Properties logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 24

    دوبلكس

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس أرضي٢٢٥م²للبيع بالتكييفات و المطبخ –ويستاون

    متصدر

    Ammaier for real estate logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٨٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • بارك فالي زايد ١٣

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    EFID Developments
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة

    3 - 6 غرفة

  • 8

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري شقة متشطبة بالتكييفات في بيفرلي هيلز

    Property  Hills. logo image

    فورتي ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ٣٣٣ متر مربع

    ١٨٬٦١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا زايد الجديده استلام سنتن قسط 10 سنوات

    CBE New Homes logo image

    لوجار, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ١٠١٬٩٦٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلتك في الشيخ زايد

    Ammaier for real estate logo image

    ليك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٨٧ متر مربع

    ٥٨٬٥٣٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلتك في الشيخ زايد

    Ammaier for real estate logo image

    ليك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٣٨٤ متر مربع

    ٥٨٬٨٥٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فى موقع مميز بدون مقدم فى باديه اكتوبر

    Egypt Best Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٦٦ متر مربع

    ٩٣٬٩٣٩ جنيه/متر مربع

  • بوليفارد هيلز

    السعر عند الإطلاق:

    ١١٬٩٥٢٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Al Amar Group
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر

    5 غرفة

  • 11

    شقة

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين نوم للبيع اقساط تصل الى 12 سنه فى باديه

    Egypt Best Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ٩٦ متر مربع

    ٨٦٬٤٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فى باديه اقساط تصل الى 12 سنه

    Egypt Best Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٣٤ متر مربع

    ٨٣٬٥٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٩٬٧٣٥٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بسعر شقة علي مصطبة كاشفة الشيخ زايد كلها

    Property  Hills. logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٢٩ متر مربع

    ٤٢٬٥١٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع اطلاله مميزه اقساط تصل الى 12 سنه

    Egypt Best Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٢٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ٧٬٨٦٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع فيو لاندسكيب بمقدم علي ٩ سنين Owest

    New Avenue Real Estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٦٢٬٨٨٠ جنيه/متر مربع

  • ووترفرونت ريزيدنسز

    السعر عند الإطلاق:

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    المطور العقاري
    Emaar Misr
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة,بيل فى

    استوديو, 1 - 3 غرفة

  • 11

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعرشقه للبيع متشطبه بالكامل اوبن فيو بالتكيفات

    Impact Investments logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٩٥ متر مربع

    ٨٣٬١٥٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ب اقل مقدم 5% على 8 سنوات V Level

    Square Real Estate logo image

    في ليفيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٣٧٬٦٣٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٣٬٨٧٦٬٧٧١ جنيه

    فيلا استلام فوري للبيع باقساط حتى 2028 في بيل فيي

    Master Mind Real Estate Services logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٤ متر مربع

    ١١٧٬٠٤٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    منزل مزدوج

    ٢٩٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة على النيل مباشر في ماونتن فيو

    Inn Properties logo image

    جريان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ١٤٠٬٩٥٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    تاون هاوس

    ١٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون كورنر 259م بسعر الطرح الجديد- 5% وقسط 10 سنين

    Promax Property Investors logo image

    ذا 8, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٥٩ متر مربع

    ٥٦٬٧٥٦ جنيه/متر مربع

  • ذا ساج – وان 33

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٨٧٧٬٤٤١ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Arkan Palm Development
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,كمبوندات 6 أكتوبر,وان ثيرتي ثري

    3 غرفة