عقارات للبيع في الجيزة, صفحة 5

47,793 عقارات أخرى
  • 10

    منزل مزدوج

    ٧٬٥٤٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا توين فيو بانورما فى اكتوبر استلام فورى

    Selection Code logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٨٨ متر مربع

    ٢٦٬١٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم ٢ مليون = فيلا ٣ آدوار اول صـف علي نهر النيل

    متصدر

    Falcon for Real Estate logo image

    جريان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٧٥ متر مربع

    ٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عالمفتاح شقة متشطبة فى أكتوبر بلازا بجانب آى سيتى

    Property  Hills. logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٥٠٬٨٢٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اول سكن لوكيشن مميز 140متر فيو لاند سكيب سوبر لوكس

    Compact Real Estate Company logo image

    جنة 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لوكيشن ممتاز وفيو لاند سكيب ناصية بتشطيب سوبر لوكس

    Compact Real Estate Company logo image

    جنة 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • ذا جراي ريزيدنسز – هيلز أوف ون

    السعر عند الإطلاق:

    ١١٬٠٢٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    people & places developments
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة,هيلز أوف وان

    استوديو, 1 - 3 غرفة

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقرب إستلام شقة متشطبة فى مارفيل بجانب بيفرلى هيلز

    Property  Hills. logo image

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع قرب نادى الصيد الدقى قرب محى الدبن

    براديس للعقارات logo image

    شارع نادي الصيد, الدقي, الجيزة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    منزل مزدوج

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    إستلم توين هاوس فى إيتابا بجانب الربوة وأليجريا

    Property  Hills. logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٣٩٣ متر مربع

    ٢٠٬٣٥٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اول سكن لوكيشن مميز فيو رائع تشطيب سوبر لوكس

    Compact Real Estate Company logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر شقة مفروشة بالكامل دور عالى بارك ڤيو زيد

    متصدر

    Brokers Hub logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦١ متر مربع

    ٦٩٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • إس في إن شيدز

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٤٠٥٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    ZG Developments
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة

    3 غرفة

  • 7

    شقة

    ٥٬٩٧٥٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك 195م 4 غرف نوم بمقدم 10% في قلب زايد

    MADAEN GROUP logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٣٠٬٦٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بيفرلي هيلز الشيخ زايد

    Remax Westway logo image

    بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٢ متر مربع

    ٥٦٬٠٣٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بالم باركس بالم هيلز

    Remax Westway logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٩٤ متر مربع

    ٥٣٬١٩١ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بحري بحمام سباحة خاص بالقسط على 9 سنوات

    Apart Real estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ١٦٤ متر مربع

    ١١٥٬٨٥٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ١٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام سنة - فيلا فاخرة صف اول على اللاجون

    Apart Real estate logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٢٨٦ متر مربع

    ٤١٩٬٥٨٠ جنيه/متر مربع

  • بوليفارد هيل & نورث فيلاز

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٦٬١٩٨٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    people & places developments
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة,هيلز أوف وان

    3 - 5 غرفة

  • 15

    منزل مزدوج

    ٢٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر ف الماركت استلم فورا توينهاوس لاندسكيب في

    Square Real Estate logo image

    جييرا, الحي الثالث عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٢٥ متر مربع

    ٦٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اول سكن لوكيشن مميز وفيو رائع لاند سكيب سوبر لوكس

    Compact Real Estate Company logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة نصف مفروشة للبيع فى نيو جيزة

    Brokers Hub logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ١١٥ متر مربع

    ١٠٥٬٢١٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس 3 غرف للبيع الشيخ زايد – الياسمين

    Maskan Consultancy logo image

    الياسمين, الحي الرابع عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٣٥٠ متر مربع

    ٤٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة بالكامل للبيع بإطلاله مميزة بأقل سعر

    Ammaier for real estate logo image

3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٨٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • حياة سنتريك كايرو ويست ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ١١٬١٨٥٬٩٢٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    ADD Properties
    الجيزة,الشيخ زايد

    1 - 7 غرفة

  • 11

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك الان شقة 142م للبيع استلام فوري بتقسيط 8سنين

    متصدر

    Z Investments For Real Estate logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٢ متر مربع

    ٤٣٬٦٦١ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٤٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تشطيب سوبر لوكس للبيع فى جولف اكستنشن

    Brokers Hub logo image

    بالم هيلز جولف اكستينشن, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٧٥٠ متر مربع

    ٥٨٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    منزل مزدوج

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر للبيع توينهاوس بفيو مميز بأرقي واميز موقع

    Square Real Estate logo image

    جدار, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    6

    ٣٠٠ متر مربع

    ٧٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مشروع Bamboo 3 من بالم هيلز

    متصدر

    Homevise Real Estate logo image

    بامبو بالم هيلز, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ١٨٢ متر مربع

    ٣٠٬٤٩٤ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    نيو جيزة | شقة | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

3

    4

    ٢٥١ متر مربع

    ٧٩٬٦٨١ جنيه/متر مربع

  • إطلالة

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Pledge Development
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,مدينة أكتوبر الجديدة

    1 - 3 غرفة