عقارات للبيع في مدينة 6 أكتوبر, صفحة 4

22,260 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١١٬٠٨٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بموقع مميز بجانب بالم هيلز

    Inn Properties logo image

    كلوب هيلز, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٩٬١٧٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك تاون هاوس لقطة في جاردن ليكس قسط علي 7 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٩٧٬٦٧٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم امتلك تاون هاوس لقطة في هايد بارك اكتوبر

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ١٠٢٬٣٢٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فى باديه بدون مقدم اقل سعر فى 6 اكتوبر

    Egypt Best Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٣٤ متر مربع

    ٨٣٬٥٨٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض جديد من بالم هيلز في باديه شقه للبيع موقع مميز

    Egypt Best Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ٩٦ متر مربع

    ٨٦٬٤٥٨ جنيه/متر مربع

  • إيتالا

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٧٨١٬٧٥٦ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    El-Manara Developments
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,حدائق اكتوبر,إيتالا

    3 غرفة

  • 10

    فيلا

    ٢٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض لفترة محدودة فيلا من بالم هيلز في بادية للبيع

    Egypt Best Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ١٨٠ متر مربع

    ١٢٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس في باديا بدون مقدم عرض لفتره محدوداكتوبر

    Egypt Best Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ١٠٤٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع في موقع رائع في باديه بالم هيلز

    Egypt Best Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٦٦ متر مربع

    ٩٣٬٩٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفه نوم للبيع اقساط الى 9 سنوات فى او ويست

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٦٨ متر مربع

    ١٠٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 4 غرف نوم للبيع اطلاله مميزه فى او ويست مقدم5%

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢١٤ متر مربع

    ٨٨٬٧٨٥ جنيه/متر مربع

  • بوليفارد هيلز

    السعر عند الإطلاق:

    ١١٬٩٥٢٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Al Amar Group
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر

    5 غرفة

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين نوم للبيع باطلاله مميزه فى اكتوبر

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ٩٤ متر مربع

    ٨٥٬١٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف نوم للبيع فى او ويست مقدم 5% فقط

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٨٧٬٢٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٨٣٣٬٦٤٠ جنيه

    شقة ريسيل للبيع تشطيب كامل في أو ويست | بالتقسيط

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢١ متر مربع

    ٦٤٬٧٤٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع لقطة في هايد بارك الشيخ زايد متشطبة

    Egypt Best Properties logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٩١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع غرفتين في هايد بارك الشيخ زايد

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٨٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • بارك فالي ليك

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٤٦٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    EFID Developments
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر

    4 غرفة

  • 17

    أي فيلا

    ١٢٬١٩٧٬٥٠٠ جنيه

    اي فيلا مع رووف للبيع في اي سيتي أكتوبر

    Bold Egypt logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    5

    ٢٧٠ متر مربع

    ٤٥٬١٧٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا جولف فيو باقل سعر الماركت لفترة محدودة

    Apart Real estate logo image

    جولف فيوز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٤٤٠ متر مربع

    ١٢٩٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 18

    منزل مزدوج

    ٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس في كمبوند صن كابيتال استلام فوري

    D.Signature logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢٦٬٠٤١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بأفضل سعر امام مول مصر مباشرة بفيو لاندسكيب

    Crown Stone Realty logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٢٥٬٨٦٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه للبيع بسعر مميز في بالم باركس اكستنشن

    Zayed Homes logo image

1

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٦٩٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • ذا ساج – وان 33

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٨٧٧٬٤٤١ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Arkan Palm Development
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,كمبوندات 6 أكتوبر,وان ثيرتي ثري

    3 غرفة

  • 18

    فيلا

    ٤٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بإطلاله دايركت على اللاجون بقسط 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ١٥٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بموقع مميز مطل على اللاجون بمقدم 5% فقط

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٠٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بإطلاله على اللاندسكيب بقسط يصل 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في بالم هيلز بمقدم 2.5 مليون استلام فوري

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٩ متر مربع

    ١٧٬٩٨٥ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في بالم هيلز بمقدم 2.5 مليون استلام فوري

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    بي اكس بالم هيل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣٩ متر مربع

    ١٧٬٩٨٥ جنيه/متر مربع

  • جوزال

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٧٧٥٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Al Khalij Developments
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,الحزام الاخضر

    3 غرفة