عقارات للبيع في مدينة 6 أكتوبر, صفحة 25

22,293 عقارات أخرى
  • 11

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في غرب سوميد – المجاورة 9

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    شارع 102, غرب سوميد, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    7+

    7+

    ١٬٢٠٠ متر مربع

    ٢٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 24

    فيلا

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جاهزة للاستلام فورًا بموقع مميز جدا -بالتقسيط

    متصدر

    property hills Elite logo image

    ماونتن فيو 4, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٢٧٨ متر مربع

    ١٧٬٩٨٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٢٣٬١٨١٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر في الماركت للبيع فيلا بالتقسيط بفيو مميز

    Square Real Estate logo image

    بالم هيلز جولف اكستينشن, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٩٠ متر مربع

    ٧٩٬٩٣٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ٢١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر في الماركت تاون هاوس للبيع بفيو مميز

    Square Real Estate logo image

4

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٩٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري بالشيخ زايد مساحة 430م قسط

    property hills Elite logo image

    جدار, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ١٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 31 ويست

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٢٦٩٬٤٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,طريق مصر اسكندرية الصحراوي,٣١ ويست

    استوديو, 2 - 4 غرفة

  • 15

    (بنتهاوس (روف

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس "ألترا لوكس" للبيع - SODIC October Plaza

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع بالفرش في كمبوند الباتيو

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    الباتيو, الطريق الدائري, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٨٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام بموقع مميز بالشيخ زايد مساحة 430م قسط

    property hills Elite logo image

    جويا, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٤٣٠ متر مربع

    ١٦٬٢٧٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٢٣٥٬٠٠٠ جنيه

    شقةللبيع استلام فوري بعمائر المخابرات حدائق أكتوبر

    THE VIEW logo image

    ارض المخابرات, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٤٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع في أبراج AEON بجوار مول العرب

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    ايون, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ٢٣١ متر مربع

    ٩٥٬٢٣٨ جنيه/متر مربع

  • سوان ليك ويست

    السعر عند الإطلاق:

    ١٦٬٢٨٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Hassan Allam Holding
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,كمبوندات 6 أكتوبر,سوان ليك غرب

    2 - 4 غرفة

  • 12

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة فاخرة للبيع 600 متر مباني اكتوبر

    THE VIEW logo image

    برنسيس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    7+

    7

    ٦٠٠ متر مربع

    ٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري سولايا دقائق من بالم هيلز

    Property Hills VIP logo image

    سولايا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٤٠٧ متر مربع

    ٣٦٬٨٥٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    تاون هاوس

    ١٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في ماونتن فيو تشيل اوت بارك

    Beltone logo image

    ماونتن فيو تشيل اوت بارك, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٥٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأوفرلايقارن شقة 177م استلام فوري فيولاندسكيب الان

    متصدر

    Bright logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٧٧ متر مربع

    ٢٧٬٦٨٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٠٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فورى فى ليك فرونت اكتوبر بتسهيلات 9 سنين

    شركة أويسيز للتسويق العقاري logo image

    ليك فرونت, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٤٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • بي اكس

    السعر عند الإطلاق:

    ٩٬٣٢٧٬٥٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Palm Hills
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,كمبوندات 6 أكتوبر,بي اكس بالم هيل

    1 - 4 غرفة

  • 17

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 365 م للبيع فى ماونتن فيو تشل اوت فورى

    شركة أويسيز للتسويق العقاري logo image

4

    4

    ٣٦٥ متر مربع

    ٥٤٬٧٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في السياحيه-6اكتوبر الرابعه 225 متر

    Landpeak Real Estate inv & Marketing logo image

    المنطقة السياحية الرابعة, المنطقة السياحية, الحي المتميز, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٢٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    دوبلكس

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع دوبلكس نصف تشطيب – كمبوند بروميناد نيو جيزة

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    بروميناد ريزيدنس, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٢٦٥ متر مربع

    ٣٠٬١٨٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    منزل مزدوج

    ١٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هوس للبيع كمبوند أب فيل

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    كمبوند اب فيل, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٤٦٠ متر مربع

    ٤٠٬٤٣٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع في باديا باقل سعر في الماركت

    BGCO Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٢١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • ويست كورتس اكتوبر الجديده

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٥٢٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Morshedy Group
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,طريق الواحات,ويست كورتس

    استوديو, 1 - 3 غرفة

  • 11

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    او ويست 155+41جاردن للبيع

    BGCO Real Estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٥٨٬٠٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة في اي سيتي اكتوبر دقائق من بيفرلي هيلز

    Property  Hills. logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة بالتكييفات 10 غرف نوم بحمام سباحة

    New Avenue Real Estate logo image

    مينا جاردن سيتي, الحي المتميز, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    5

    ١٬٠٠٠ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في غرب سوميد دور اول متكرر مساحة 380م

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    غرب سوميد, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٨٠ متر مربع

    ١٩٬٧٣٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة 160م جاهزة للاستلام في باديه بالم هيلز

    Z Investments For Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٨١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • مروج

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Dar El Maghraby
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,التوسعات الشمالية,المروج

    2 - 3 غرفة