عقارات للبيع في مدينة 6 أكتوبر, صفحة 28

22,293 عقارات أخرى
  • 14

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة للبيع في غرب سوميد منطقة القصور و الفيلات

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    شارع الزهور, غرب سوميد, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ٨٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل من سعر السوق-مدفوع بالكامل-إطلالة علي النادي

    The Choice For Real Estate logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٣٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة بارقي المواقع ب6اكتوبر مساحة 120م اقساط

    property hills Elite logo image

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬١٣٧٬٦٥٩ جنيه

    Seven

    حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٤٢٬٧٤٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة فاخرة في "أيون تاورزالدور 15 230متر

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    ايون, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ١٠٤٬٣٤٧ جنيه/متر مربع

  • كمبوند لافند

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    ARCO Developments
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,محور 26 يوليو,لافاندا

    3 - 4 غرفة

  • 14

    شقة

    ٧٬٥٩٥٬٣٤٠ جنيه

    امتلك شقة بقيمة حقيقية بالتقسيط في مشروع Owest

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٦٤٬٩١٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة فيو لاند سكيب بجانب سوان ليك ومول العرب

    Property Hills VIP logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ٧٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ريسيل+ جاردن 130 متر -فيو لاند سكيب

    The Choice For Real Estate logo image

4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٧٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٣٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا في ايفورى هيلز-نيو جيزة

    plan-B logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٣٥٧ متر مربع

    ٩٣٬٨٣٧ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٧٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في السياحية السادسة امام مول العرب

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    المنطقة السياحية السادسة, المنطقة السياحية, الحي المتميز, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٢٨٥ متر مربع

    ٢٧٬١٩٢ جنيه/متر مربع

  • كوبن جيت

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 20
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,حدائق اكتوبر

    1 - 3 غرفة

  • 10

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة "ألترا سوبر لوكس" في الحي الثالث – جاهزة للسكن

    RE/MAX Everest logo image

    الحي الثالث, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٠٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٢٤٢٬٠٠٠ جنيه

    أفضل سعر بيع عقار بمساحة 155 مترًا مربعًا في كلوب

    The Choice For Real Estate logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٥٣٬١٧٤ جنيه/متر مربع

  • 17

    منزل مزدوج

    ٢٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر توين هاوس للبيع في نيو جيزة صف تاني جولف

    I-Move logo image

4

    4

    ٣٠٥ متر مربع

    ٨٦٬٨٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١١٬٤٨٢٬٠٠٠ جنيه

    بأقل من سعر الماركت: بارك فيلا دايركت علي النادي

    The Choice For Real Estate logo image

3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٤٧٬٨٤١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لاند سكيب فيو للبيع ب نيو جيزة كارنيل بارك

    Topaz Real Estate logo image

3

    3

    ١٩٦ متر مربع

    ٩١٬٨٣٦ جنيه/متر مربع

  • مالاجا

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Elkhalifa Real Estate
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,كمبوندات 6 أكتوبر,كمبوند مالاجا

    3 غرفة

  • 10

    دوبلكس

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا اقرب استلام للبيع في ماونتن فيو امام سوديك

    Property  Hills. logo image

3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٤١٢٬٠٠٠ جنيه

    او ويست شقه للبيع 109متر اقل سعر ف الماركت

    BGCO Real Estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٩ متر مربع

    ٦٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 130 متر للبيع في باديا باقل سعر موقع مميز

    BGCO Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بيزمنت مرتفع بمستوي الشارع  غرب سوميد مجاورة 8

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    غرب سوميد, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٣٨٠ متر مربع

    ٢٢٬٣٦٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كواترو | للبيع | في الباتيو 6| متشطبة بالكامل

    Landpeak Real Estate inv & Marketing logo image

    الباتيو, الطريق الدائري, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٩٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • ليك فرونت

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٤٦٧٬٥٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Morshedy Group
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,حدائق اكتوبر,ليك فرونت

    3 غرفة

  • 10

    فيلا

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ببنتهاوس بفيو مفتوح علي اطول لاند سكيب

    The Choice For Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٢٤٠ متر مربع

    ٣٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٤٬٣٧٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل | فيلا ستاندالون ليك فيو في The Crown

    Gate real estate marketing logo image

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    5

    ٢٠٤ متر مربع

    ١١٩٬٤٦٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كاملة التشطيب بإطلالة على البحيرة – نيو جيزة

    Beltone logo image

1

    1

    ١١٥ متر مربع

    ١٠٨٬٦٩٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل استلام فوري ب حدائق اكتوبر 160م

    حي الاشجار, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٢٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ١٨٬٦٣٥٬٠٠٠ جنيه

    للبيع | اقل سعر تاون هاوس كورنر في ذا كراون

    Gate real estate marketing logo image

3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٩٩٬١٢٢ جنيه/متر مربع

  • منتزه ماونتن فيو أكتوبر

    السعر عند الإطلاق:

    ٤١٬٢٢٧٬٩٤٢ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Mountain View
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,الحي السادس,ماونتن فيو اكتوبر بارك

    3 - 4 غرفة