عقارات للبيع في وصلة دهشور الجنوبية, صفحة 2

782 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ١٤٬٣٧٥٬٠٦٧ جنيه

    شقة للبيع بكمبوند بالم باركس لبالم هيلز موقع مميز

    Premium Real estate logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٨٤٬٥٥٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٣١٣٬٧٧٧ جنيه

    شقة للبيع بكمبوند بالم باركس لبالم هيلز موقع مميز

    Premium Real estate logo image

2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٩٢٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٥٧٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل بالمطبخ والتكيفات في بالم باركس

    متصدر

    RE/MAX Everest logo image

2

    2

    ١٥٤ متر مربع

    ٥٥٬٦٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة للسكن في كمبوند راقٍ بموقع متميز.

    Crafters Real Estate logo image

    بيراميدز ووك, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٣٤٠ متر مربع

    ٣٩٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    (بنتهاوس (روف

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بينتهاوس للبيع في بالم باركس بالم هيلز اكتوبر

    Blocks logo image

4

    4

    ٢٧٧ متر مربع

    ٥٧٬٧٦١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع 3 غرف في بالم باركس بالم هيلز

    Property Hills Star logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٣٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بالم باركس - موقع متميز

    Flag square Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٧٢٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه في بالم هيلز التوسعات الشرقيه

    Crown Stone Realty logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٣٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل استلام فوري في الشيخ زايد

    Property Hills VIP logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٦٤٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    تاون هاوس

    ٢٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر تاون هاوس متشطب بالكامل للبيع بالم ياركس

    Driven Properties logo image

3

    4

    ٣٦٠ متر مربع

    ٦٥٬٢٧٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف نوم فيو لاندسكيب لوكيشن مميز بافضل سعر

    Citizen Home logo image

3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٥٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٧٦٥٬٩٩٩ جنيه

    شقة للبيع في بالم باركس

    Vira Real Estate logo image

2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٨٦٬٢٨٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع متشطب بالفرش استلام فوري

    Crafters Real Estate logo image

3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٧٦٬٩٧٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بالم باركس شقة غرفة واحدة تشطيب كامل استلام فوري

    Buyerside logo image

1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٧٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٩١٠٬٤٥٠ جنيه

    شقة للبيع في بالم باركس

    Vira Real Estate logo image

1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٧٦٬٧٨٢ جنيه/متر مربع

  • 28

    دوبلكس

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع دوبلكس في بالم باركس بمساحة ٢٠٨م

    Remax Style logo image

3

    3

    ٢٠٨ متر مربع

    ٦٠٬٠٩٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة داخل كمبوند بالم باركس بسعر مميز

    Crown Stone Realty logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٤١٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة متشطبة بموقع مميز بالشيخ زايد 90م اقساط

    property hills Elite logo image

3

    3

    ٩٠ متر مربع

    ٤٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٣٬١٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف للبيع بتشطيب مميز في بالم باركس

    Zayed Homes logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٧٧٬٢٠٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع بسعر مميز –موقع مميز وإطلالة مميزة

    RE/MAX Everest logo image

    بيراميدز ووك, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٥٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع بسعر مميز –موقع مميز وإطلالة مميزة

    RE/MAX Everest logo image

    بيراميدز ووك, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٥٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٥٨٬٠٣٠ جنيه

    شقة متشطبة قسط ربع سنوي ٤٥٠ الف توتال كاش ١١ مليون

3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٬٦٩٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٥٬٠٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بجاردن للبيع في بالم باركس اكستنشن 170م

3

    1

    ١٧٠ متر مربع

    ٨٨٬٦٧٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٥٬٩٨٧٬٠٠٠ جنيه

    تعاقد 5% وقسط على 96 شهر في 170م تشطيب سوبر لوكس

    Promax Property Investors logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٩٤٬٠٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بمقدم واقساط امام جولف فيوز بالم هيلز

    Crown Stone Realty logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٣٬٥٢٩ جنيه/متر مربع