عقارات للبيع في وصلة دهشور الجنوبية, صفحة 18

780 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضي بحديقة للبيع في بالم باركس 154متر ½ فرش

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٥٤ متر مربع

    ٩٤٬١٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بالم باركس 154م بسعر لقطة

2

    2

    ١٥٤ متر مربع

    ٥٨٬٤٤١ جنيه/متر مربع

  • 7

    تاون هاوس

    ٢٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    منزل فاخر بتشطيب ألترا مودرن بالتكييفات في أكتوبر

    CBE New Homes logo image

4

    5

    ٣٥٧ متر مربع

    ٦٥٬٨٢٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع في بالم باركس

    I-Move logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    تاون هاوس

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع تاون هاوس ميدل برايم لوكيشن في بالم باركس

    Smart-Homes Real Estate logo image

3

    4

    ٣٥٠ متر مربع

    ٦٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 20

    تاون هاوس

    ٢٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في بالم باركس لوكيشن مميز

    متصدر

    The Avenue Properties logo image

4

    5

    ٣٥٧ متر مربع

    ٦٥٬٨٢٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٢٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه بيع في بالم باركس، palmparks،متر155،متشطب

    Rokn Real Estate logo image

2

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٥٩٬٥١٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    تاون هاوس

    ٢٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في مشروع بالم باركس | بالم هيلز

4

    5

    ٣٥٧ متر مربع

    ٦٥٬٨٢٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 120م بجاردن متشطبة بالكامل بالم بارك بالم هيلز

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١٤٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة 130م في بالم باركس | تقسيط حتى 8 سنوات

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو برووف للبيع في بالم باركس 55م مفروشه

استوديو

    1

    ٥٥ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بروف للبيع في كمبوند بالم باركس 50م مفروش

استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كمبوند بالم باركس 6 اكتوبر 236م

3

    3

    ٢٣٦ متر مربع

    ٥٩٬٣٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٥٣٠٬٥٠٠ جنيه

    شقه ارضي بجاردن للبيع في كمبوند بالم باركس 93م

1

    1

    ٩٣ متر مربع

    ١٠٢٬٤٧٨ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ١١٬٤١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة 170م بالتكيفات- بالم باركس – بالم هيلز

    Property Hills... logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٦٧٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس نصف تشطيب كمبوند بيراميدز ووك-مرحله اولي

    RE/MAX Everest logo image

    بيراميدز ووك, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٣٦٥ متر مربع

    ٣٩٬٧٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس نصف تشطيب كمبوند بيراميدز ووك-مرحله اولي

    RE/MAX Everest logo image

    بيراميدز ووك, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٣٦٥ متر مربع

    ٣٩٬٧٢٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون كورنر فيو مميز بافضل سعر في الماركت

    RE/MAX Everest logo image

    بيراميدز ووك, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    5

    ٤١١ متر مربع

    ٤١٬٣٦٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه بالكامل BY ALCHEMY ب موقع و سعر مميز

    بيراميدز ووك, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه بالكامل BY ALCHEMY ب موقع و سعر مميز

4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالم باركس بجوار نادي وادي دجلة

    Property Hills VIP logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٣٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه، قسط ربع سنوي ٧٨٠ الف،سعر كاش ١٨ مليون

3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٣٬٦٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بجاردن للبيع في كمبوند بالم باركس 93م

2

    1

    ٩٣ متر مربع

    ١١٩٬٨٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٣٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كمبوند بالم باركس بالم هيلز 92م

2

    1

    ٩٢ متر مربع

    ٩٠٬٩٧٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف بمقدم 550 ألف بجوار نيو جيزة وبالم هيلز

    Evergreen Properties logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع