عقارات للبيع في كمبوندات 6 أكتوبر, صفحة 9

9,318 عقارات أخرى
  • 14

    شقة

    ٢٬٣١٧٬٣٦٧ جنيه

    اوبن فيو لشقة بالتقسيط في I City

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٢٢٬٠٧٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ٨٬٤٥٦٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ميدل بافضل سعر استلام فوري لوكيشن مميز

    Citizen Home logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٤٤٬٥٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سوان ليك ويست فيلا مستقلة للبيع في موقع مميز جدًا

    متصدر

    Crafters Real Estate logo image

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٣٧٦ متر مربع

    ١٢٨٬٩٨٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري متشطبة للبيع في كمبوند بادية

    Z Investments For Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٤٢٬٠٥١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن متشطبة في كمبوند بي اكس بأقل مقدم

    Crown Stone Realty logo image

    بي اكس بالم هيل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ١٣٬١٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا روف للبيع في مونتن فيو اي سيتي

    I-Move logo image

3

    3

    ١٩١ متر مربع

    ٣٤٬٠٣١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في اي سيتي اكتوبر مرحلة النادي موقع مميز

    BGCO Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه كورنر فيو 3 غرف نوم استلام فوري يافضل سعر

    Citizen Home logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٣١٬٨٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر ٣ نوم بجاردن متشطبة استلام فوري

    The Choice For Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ١٧٩ متر مربع

    ٣٢٬١٢٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري للبيع بجاردن في كمبوند بادية 171م

    Z Investments For Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٧١ متر مربع

    ٤٠٬٩٣٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    دوبلكس

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تربليكس مميز استلام فوري أمام نيو جيزة/أقساط سنتين

    متصدر

    Summit Real Estate logo image

    لو جاردان, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    3

    ٢٩٢ متر مربع

    ٢٠٬٥٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس ريسيل بموقع متميز – جاهز للاستلام (RTM)

    The Choice For Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ٣٣٬٨٧٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه في ابراج ايون برايم لوكيشن

    plan-B logo image

    ايون, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام 6 شهور بلوكيشن مميز وباقي اقسط

    The Choice For Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس بسعر شقة للبيع في اكتوبر بلازا استلام فوري

    I-Move logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ٣٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه في جرين 5 برايم لوكيشن

    plan-B logo image

    جرين 5, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٨ متر مربع

    ٤٥٬٦٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬١٦٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في O West Tulwa | مساحة 210م (4 غرف + ليفنج)

    Properties-Today.com logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٦٢٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه140م ف جنه اكتوبر بفيو غير مجروح جاهزه للسكن

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٢١٬٠٧١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بحري صريح ف جنه اكتوبر 130م جاهزه للسكن

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 173 متر في باديا موقع مميز باقل سعر في الماركت

    BGCO Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٢٧٬٤٥٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    (بنتهاوس (روف

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع باديا بالم هيلز 151+22 روف

    BGCO Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥١ متر مربع

    ٤٤٬٣٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو في باديا موقع مميز باقل سعر في الماركت

    BGCO Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    استوديو

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٤١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    تاون هاوس

    ١١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم تاون كورنر بمقدم ٤.٩ وباقي اقساط

    The Choice For Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٤ متر مربع

    ٥٧٬٩٨٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٤١٢٬٠٠٠ جنيه

    او ويست 120 متر للبيع بسعر لقطه

    BGCO Real Estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٩ متر مربع

    ٦٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٨٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف لوكيشن مميز باقل من سعر الماركت

    Citizen Home logo image

3

    3

    ١١٥ متر مربع

    ٣٣٬٧٣٩ جنيه/متر مربع