دوبلكس للبيع في كمبوندات 6 أكتوبر

165 عقارات أخرى
  • 10

    دوبلكس

    ٩٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس علوي للبيع في O West – Club Residence

    I-Move logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٤٣٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس علوي للبيع في O West – Club Residence

    I-Move logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٤٣٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس تكملة اقساط - تاله كمبوند التوسعات الشمالية

    Abrag 2 logo image

    تالة, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٢٣١ متر مربع

    ٣٢٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    دوبلكس

    ٢٬٦٩٩٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس فوري متشطب بـ22مليون كاش او مقدم 2 مليون

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٧٬٩٩٣ جنيه/متر مربع

  • 21

    دوبلكس

    ٥٦٢٬٥٠٠ جنيه

    استلم فورا دوبلكس كوارتر562 ألف او توتال13.500.000

    Property Hills... logo image

    أبهى, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٧٢ متر مربع

    ٢٬٠٦٨ جنيه/متر مربع

  • أو فيوز

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Orascom Development
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,كمبوندات 6 أكتوبر,أو ويست

    1 - 4 غرفة

  • 10

    دوبلكس

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس متشطب جاهز للسكن بسعر مغري في اويست اوراسكم

    Property  Hills. logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٨٧ متر مربع

    ٢٦٬٨٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع مقدم 100 الف فى اى سيتي اكتوبر

    Egypt Best Properties logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٠٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    دوبلكس

    ٨٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    لوفت اسقف عالية أنيقة في أو ويست

    RE/MAX Al Mohager logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٤٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس متشطب في او ويست بالقرب من نيو جيزه

    Property  Hills. logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٢٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 18

    دوبلكس

    ١٣٬٧٠٣٬٠٠٠ جنيه

    225م متشطب استلام فوري السعر شامل الصيانة والنادي

    Promax Property Investors logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٦٠٬٩٠٢ جنيه/متر مربع

  • تالة

    السعر عند الإطلاق:

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Housing and Development Company for Real Estate
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,كمبوندات 6 أكتوبر,تالة

    2 - 3 غرفة

  • 11

    دوبلكس

    ٨٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس لوفت 210م متشطب استلام سنة ريسيل | اقساط

    Gate real estate marketing logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٤٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    دوبلكس

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك بدون مقدم وقسط يصل ل10 سنين او كاش 6,780,000

    Property Hills... logo image

    سولايا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٦٬٠٦٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    دوبلكس

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس رسيل في اويست 224 متر بنص سعر الشركه

    Western House logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٢٤ متر مربع

    ٦٦٬٩٦٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    دوبلكس

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس استلام فوري متشطب في اوست امام مول مصر

    Western House logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٢٤ متر مربع

    ٦٦٬٩٦٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    دوبلكس

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تربليكس مميز استلام فوري أمام نيو جيزة/أقساط سنتين

    متصدر

    Summit Real Estate logo image

    لو جاردان, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    3

    ٢٩٢ متر مربع

    ٢٠٬٥٤٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    دوبلكس

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر دوبلكس بأقل سعر من اوراسكوم وقسط على 9سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ١١٠٬٣٤٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    دوبلكس

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس مميز للبيع في اويست بالقرب من اركان بلازا

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢١٢ متر مربع

    ٢٨٬٣٠١ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١٦٬٦٧٦٬٢٤٣ جنيه

    دوبلكس متشطب بالكامل جاهز للاستلام قريبًا

    The Polygon logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٠٩ متر مربع

    ٧٩٬٧٩٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس فى ماونتن فيو اكتوبر ٢٤٠ متر بحديقة كبيرة

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ١٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Skyloft for sale in mountain view i city october

    Core Real Estate Development logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٨٤٬٢٤٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    دوبلكس

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لوفت متشطبة للبيع في او ويست استلام فوري

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٠٩ متر مربع

    ٤٨٬٨٠٣ جنيه/متر مربع

  • 23

    دوبلكس

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بارك فيلا استلام فورى بموقع مميز

    Roots Development logo image

3

    3

    ٢٩٥ متر مربع

    ٥٠٬٨٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لوفت في أوويست بسعر أقل من سعر السوق ريسيل مميزه

    متصدر

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٩ متر مربع

    ٤٧٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    دوبلكس

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس مميز للبيع بالتقسيط في ماونت فيو I city

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ٨٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس بروف 3/4 تشطيب في كمبوند جرين 5

    RE/MAX Everest logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢١٥ متر مربع

    ٤٠٬٦٩٧ جنيه/متر مربع