عقارات للبيع في تواني هايد بارك, صفحة 6

220 عقارات أخرى
  • 11

    فيلا

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في كمبوند تاوني - هايد بارك

    تواني هايد بارك, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٢٨٠ متر مربع

    ٦٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس استلام فوري بأقل سعر في الماركت

    Crown Stone Realty logo image

    تواني هايد بارك, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٥٥٠ متر مربع

    ٢٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقة متشطبة للبيع من هايد بارك بجوار نيو جيزة

    Egypt Best Properties logo image

    تواني هايد بارك, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٤١٬٣٧٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس لقطة بأقل مقدم في احسن لوكيشن هايد بارك

    Egypt Best Properties logo image

    تواني هايد بارك, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا 4 غرف في هايد بارك اكتوبر بأقل مقدم 5%

    Egypt Best Properties logo image

    تواني هايد بارك, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٤٢ متر مربع

    ١٠٧٬٤٣٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بمقدم1.3Mف بالم هيلز وقسط مريح وخصم كاش

    تواني هايد بارك, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٢١٢ متر مربع

    ٦٬١٣٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في هايد بارك أكتوبر مقدم330 ألف قسط على10سنين

    The Way logo image

    تواني هايد بارك, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٤٬٨٥٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مباشرا علي طريق وصله دهشور ب قسط ل 10 سنين

    تواني هايد بارك, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ١٩٥ متر مربع

    ٢٥٬٦٤١ جنيه/متر مربع

  • 14

    تاون هاوس

    ٢١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس فى موقع مميز جدا واقساط حتى 10 سنوات

    IRTKAZ logo image

    تواني هايد بارك, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ١١٠٬٢٥٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع متشطبه استلام قريب بمقدم1.1Mوقسط ع8سنين

    تواني هايد بارك, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٧٬٥٦٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة جاهزة للاستلام في تاوني هايد بارك

    Property Hills Star logo image

    تواني هايد بارك, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٧٨ متر مربع

    ٦٢٬٩٤٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة جاهزة للاستلام في تاوني بموقع مميز

    Property Hills Star logo image

    تواني هايد بارك, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٨٨ متر مربع

    ٦١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ١٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر جاهز للاستلام في تاوني هايد بارك

    Property Hills Star logo image

    تواني هايد بارك, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٠٨ متر مربع

    ٦٠٬٥٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر تاون هاوس بمقدم 2.5م قسط 8س -توتال25م

    تواني هايد بارك, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢١٥ متر مربع

    ١١٬٦٢٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ٥٬٤٨٠٬٠٠٠ جنيه

    توين فيلا 208م استلام فورى في تاوني موقع مميز

    Property Hills Star logo image

    تواني هايد بارك, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٨ متر مربع

    ٢٦٬٣٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تأون هاوس كورنر فوري امام نادي الجزيرة - تاوني

    Inn Properties logo image

    تواني هايد بارك, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٢٤٢ متر مربع

    ٦٦٬١١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس فوري امام نادي الجزيرة كمبوند تاوني

    Inn Properties logo image

    تواني هايد بارك, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٢٥١ متر مربع

    ١٩٬٩٢٠ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه 145م متشطبه بإطلالة مباشرة على امتلك شقه

    تواني هايد بارك, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٤٬١٣٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جاهزة للسكن بتاونى هايد بارك بجوار بالم هيلز

    تواني هايد بارك, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٩٥ متر مربع

    ١٠٬١٦٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 138م متشطبه بمقدم مليون وقسط 10سنين-كاش 13م

    تواني هايد بارك, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٧٬٢٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع توين هاوس سور مع بالم هيلز بقسط طويل

    Property  Hills. logo image

    تواني هايد بارك, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٧٨ متر مربع

    ٢١٬٥٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 260م بمقدم 2.5 مليون – جاهزة للاستلام

    متصدر

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    تواني هايد بارك, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ٩٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع توين هاوس في تاوني هايد بارك استلام فوري

    Gate real estate marketing logo image

    تواني هايد بارك, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٠٨ متر مربع

    ٦٤٬٩٠٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ١٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع ميدل + بنتهاوس في تاوني هايد بارك

    Gate real estate marketing logo image

    تواني هايد بارك, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٤٦ متر مربع

    ٥٧٬٣١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس فوري امام نادي الجزيرة كمبوند تاوني

    Inn Properties logo image

    تواني هايد بارك, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٢٥١ متر مربع

    ١٩٬٩٢٠ جنيه/متر مربع