عقارات للبيع في تواني هايد بارك

220 عقارات أخرى
  • 13

    منزل مزدوج

    ٢٠٬٣١٢٬٠٠٠ جنيه

    عالمفتاح توين هاوس مودرن فى تاونى بجانب جولف فيوز

    Property  Hills. logo image

    تواني هايد بارك, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٠٨ متر مربع

    ٩٧٬٦٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٧٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 670 الف و اقساط 10 سنين شقة بفيو مفتوح

    Falcon for Real Estate logo image

    تواني هايد بارك, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٥٬٠٧٥ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه لقطه 117م متشطبه بالكامل من هايد بارك

    تواني هايد بارك, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٢١٬٣٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٢٬٥٣٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلام فوري فيلا توين هاوس كمبوند Tawny hydepark

    Property Hills Star logo image

    تواني هايد بارك, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٠٨ متر مربع

    ٦٠٬٢٤٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس مميز للبيع - كمبوند تاوني - هايد بارك

    Osoul Misr logo image

    تواني هايد بارك, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ١١٩٬٠٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٧٬٤٢٥٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ميدل للبيع توني | هايد بارك

    Flag square Real Estate logo image

    تواني هايد بارك, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    5

    ٢٢٠ متر مربع

    ٧٩٬٢٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٣٥٬٨٧٥٬٠٠٠ جنيه

    توين فيلا للبيع تاوني | هايد بارك

    Flag square Real Estate logo image

    تواني هايد بارك, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٦٨ متر مربع

    ١٣٣٬٨٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٧٬٩٣٤٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ميدل للبيع تاوني | هايد بارك- موقع مميز

    Flag square Real Estate logo image

    تواني هايد بارك, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٤٦ متر مربع

    ٧٢٬٩٠٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١١٬٨٢٣٬٨١٦ جنيه

    تاون هاوس تكملة اقساط استلام فوري ف هضبة بالم هيلز

    Abrag 2 logo image

    تواني هايد بارك, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٠٨ متر مربع

    ٥٦٬٨٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة ف جاردن ليكس استلام سنة بأقل مقدم

    متصدر

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    تواني هايد بارك, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٢٦٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري بموقع مميز ب6اكتوبر مساحة 260م

    متصدر

    property hills Elite logo image

    تواني هايد بارك, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٦٥ متر مربع

    ٢٤٬٥٢٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٢٤٢٬٦٩٦ جنيه

    فيلا استلام فوري، قسط شهري 242 الف، كاش 21 مليون

    تواني هايد بارك, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٦١ متر مربع

    ٩٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة باقل سعر في الماركت-هايد بارك التوسعات الشرقية

    تواني هايد بارك, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ١٢٬٩٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري للبيع من هايد بارك في اكتوبر

    Oaks Real Estate logo image

    تواني هايد بارك, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٠٨ متر مربع

    ١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ميدل للبيع في تاوني | هايد بارك

    Flag square Real Estate logo image

    تواني هايد بارك, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    5

    ٢٠٨ متر مربع

    ٧٩٬٣٢٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ١٦٬٩١٢٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ميدل للبيع في تاوني – هايد بارك | أكتوبر

    Flag square Real Estate logo image

    تواني هايد بارك, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    5

    ٢٠٨ متر مربع

    ٨١٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٠٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في تاوني | هايد بارك

    Flag square Real Estate logo image

    تواني هايد بارك, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    2

    ٢٨٠ متر مربع

    ١٠٩٬٨٢١ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٢٩٬٨٤٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع بإطلالة مميزة على المسطحات المائية

    RE/MAX Everest logo image

    تواني هايد بارك, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٤٣ متر مربع

    ١٢٢٬٧٩٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس بأقل سعر في السوق بهايد بارك استلام فوري

    تواني هايد بارك, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٨ متر مربع

    ١٩٬٩٥١ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا لقطة استلام فوري بالتقسيط بجوار نيو جيزة

    Property Hills Star logo image

    تواني هايد بارك, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس بإطلالة ع ميزات المياه | استلام الآن

    The Way logo image

    تواني هايد بارك, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٢٧٨ متر مربع

    ٥٠٬٣٥٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا راقيه فيو مفتوح مقدم 2.3م قسط 10س-كاش 34م كاش

    تواني هايد بارك, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٦٨ متر مربع

    ٨٬٥٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة شقة 159م داخل تاوني بسعر مميز

    Selection Code logo image

    تواني هايد بارك, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ٧٥٬٤٧١ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس | استلام فوري | ريسيل عقد قديم اقل توتال

    Gate real estate marketing logo image

    تواني هايد بارك, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٠٨ متر مربع

    ٦٤٬٩٠٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ٥٬٢٧١٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس فورى فى تاونى بجانب بي اكس ونادى الجزيرة

    Property  Hills. logo image

    تواني هايد بارك, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ٢٠٬٢٧٣ جنيه/متر مربع