عقارات للبيع في طريق مصر اسكندرية الصحراوي, صفحة 9

3,770 عقارات أخرى
  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع توين هاوس في كينجسرينجي، نيو جيزة RW9

    RE/MAX Al Mohager logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٣٤٠ متر مربع

    ٨٠٬٨٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع ذا كراون بالم هيلز-موقع متميز

    Select for real estate logo image

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢١٥ متر مربع

    ٦٢٬٧٩٠ جنيه/متر مربع

  • 28

    فيلا

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جولف فيوز | فيلا | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

    جولف فيوز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٤٤٢ متر مربع

    ٩٥٬٠٢٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في ذا كراون 3 غرف 370متر نص فرش

4

    4

    ٣٧٠ متر مربع

    ٨٣٬٧٨٣ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٩٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سوليتير بالم | فيلا | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

    بالم هيلز أكتوبر, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٩١٢ متر مربع

    ٩٨٬٦٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس موقع متميز للبيع بحديقة في ويستريدج

    Properties-Today.com logo image

3

    4

    ٣٠٥ متر مربع

    ٧٣٬٧٧٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقةبجاردن 274 م جاهزة للسكن في جولز بجوار نيو جيزة

    Property  Hills. logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٧٤ متر مربع

    ١٨٬٢٤٨ جنيه/متر مربع

  • 28

    فيلا

    ١١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جولف فيوز | فيلا | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

5

    6

    ٨١٢ متر مربع

    ١٣٥٬٤٦٧ جنيه/متر مربع

  • 28

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جولف فيوز | تاون هاوس | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

5

    6

    ٢٨٢ متر مربع

    ٩٩٬٢٩٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جولدن بالم | فيلا | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

5

    6

    ٥٢٢ متر مربع

    ١١٤٬٩٤٢ جنيه/متر مربع

  • 29

    فيلا

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ذا كراون | فيلا | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

6

    7

    ٥٢٤ متر مربع

    ٨٠٬١٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس بجاردن فى اب فيل جوار ذا كراون بالم هيلز

    Property  Hills. logo image

    كمبوند اب فيل, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    6

    ٣٨٥ متر مربع

    ٢٠٬٧٧٩ جنيه/متر مربع

  • 29

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ذا كراون | فيلا | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

5

    6

    ٣٣٢ متر مربع

    ١٠٥٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • 29

    فيلا

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ذا كراون | تاون هاوس | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

4

    5

    ٢٢٣ متر مربع

    ٧٨٬٤٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بافضل قفيو في جولز اما نيو جيزة مباشرة

    Property  Hills. logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    6

    ٣٠٥ متر مربع

    ٢٢٬٩٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بجاردن في بيراميدز هايتس بجوار نيو جيزة

    Property  Hills. logo image

    بيراميدز هايتس, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢١٤ متر مربع

    ٢٨٬٠٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر | موقع مميز | نيو جيزة | نصف تشطيب

    Properties-Today.com logo image

4

    4

    ٣٠٥ متر مربع

    ٨٩٬٥٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بتكيفات بفيو مميز في بيراميدز هيلز اورا

    Property  Hills. logo image

    بيراميدز هيلز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٩٤ متر مربع

    ٢٧٬٨٣٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر -موقع مميز -استلام ٦ شهور

    The Choice For Real Estate logo image

3

    5

    ٢٢٥ متر مربع

    ٥٧٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 29

    شقة

    ٢١٬٠٤٥٬٠٠٠ جنيه

    ذا كراون | شقة | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

4

    5

    ٢٨٤ متر مربع

    ٧٤٬١٠٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬٥٤٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلتك متشطبه في بالم هيلز بسعر30,892,000 قسط 8سنين

    Property Hills... logo image

4

    4

    ٢١٥ متر مربع

    ٧٬١٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬٥٤٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلتك متشطبه في بالم هيلز بسعر30,892,000 قسط 8سنين

    Property Hills... logo image

4

    4

    ٢١٥ متر مربع

    ٧٬١٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في نيو جيزة صف أول جولف أرض 1900

    Properties-Today.com logo image

5

    5

    ٩٨٠ متر مربع

    ١٣٧٬٧٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬٥٤٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلتك متشطبه في بالم هيلز بسعر30,892,000 قسط 8سنين

    Property Hills... logo image

4

    4

    ٢١٥ متر مربع

    ٧٬١٦٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ميدل 3 غرف نوم استلام فوري فيو جولولف

    Citizen Home logo image

3

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ١١٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع