عقارات للبيع في طريق مصر اسكندرية الصحراوي, صفحة 41

3,753 عقارات أخرى
  • 14

    شقة

    ٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن متشطبة فورى للبيع ف نيو جيزة بارك فيو

    The Way logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٢٨٨ متر مربع

    ١٠٧٬٦٣٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة فورى للبيع ف نيو جيزة بارك فيو

    The Way logo image

2

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة فورى للبيع ف نيو جيزة بارك فيو

    The Way logo image

4

    3

    ٢٢٦ متر مربع

    ٨١٬٨٥٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة فورى للبيع ف نيو جيزة بارك فيو

    The Way logo image

3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٩١٬٨٩١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬١٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن متشطبة فورى للبيع ف نيو جيزة بارك فيو

    The Way logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٧٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٤٬٤٠٩٬٣١٥ جنيه

    شقة للبيع Joulz 214 بتسهيلات استلام فوري

    I-Move logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢١٤ متر مربع

    ٦٧٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٢١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    إطلالة أهرامات اقل سعر تاون هاوس كورنر متشطب للبيع

    Driven Properties logo image

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ٩٤٬٥٦٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٠٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بمقدم للبيع مساحة : 649متر ذا كراون بالم هيلز

    Brokers Hub logo image

4

    4

    ٦٤٩ متر مربع

    ٧٨٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٧٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري في غرب القاهرة

    The Polygon logo image

    كارنيل بارك, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٩٧ متر مربع

    ٩٥٬٠٢٥ جنيه/متر مربع

  • 28

    فيلا

    ١١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جولف فيوز | فيلا | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

    جولف فيوز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٨٠٦ متر مربع

    ١٣٦٬٤٧٦ جنيه/متر مربع

  • 28

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جولف فيوز | تاون هاوس | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

5

    6

    ٢٧٦ متر مربع

    ١٠١٬٤٤٩ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جولدن بالم | فيلا | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

    بالم هيلز أكتوبر, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٥١٦ متر مربع

    ١١٦٬٢٧٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٩٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر فوري للبيع توين هاوس في الشيخ زايد

    Property  Hills. logo image

3

    3

    ٢٩٥ متر مربع

    ٣٢٬٨٨١ جنيه/متر مربع

  • 29

    فيلا

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ذا كراون | فيلا | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

6

    7

    ٥١٨ متر مربع

    ٨١٬٠٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بمساحه كبيره استلام فورى بجوار بالم باركس

    Property  Hills. logo image

5

    5

    ٣٩٠ متر مربع

    ٢٠٬٥١٢ جنيه/متر مربع

  • 29

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ذا كراون | فيلا | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

5

    6

    ٣٢٦ متر مربع

    ١٠٧٬٣٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بروف متشطبة بالكامل بأطلالة على الاهرامات

    Property  Hills. logo image

    بيراميدز هايتس, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٦ متر مربع

    ٢٢٬٩٥٩ جنيه/متر مربع

  • 29

    فيلا

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ذا كراون | تاون هاوس كورنر | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

4

    5

    ٢١٧ متر مربع

    ٨٠٬٦٤٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    تاون هاوس

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر تاون هاوس ديلوكس متشطب استلام فوري

    I-Move logo image

5

    6

    ٤٥٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 29

    شقة

    ٢١٬٠٤٥٬٠٠٠ جنيه

    ذا كراون | شقة | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

4

    5

    ٢٧٨ متر مربع

    ٧٥٬٧٠١ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس متشطب موقع مميز فيو الاهرامات جوار نيو جيزه

    Property  Hills. logo image

    سيتي فيو, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 21

    تاون هاوس

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع توين هاوس فى نيو جيزة اميز فيو مستوى راقى

    Square Real Estate logo image

4

    4

    ٣٠٥ متر مربع

    ٩٨٬٣٦٠ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر شقه استلام فورى 275م+جاردن 181م فى جولز انرشيا

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٧٤ متر مربع

    ٩٬٨٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع صف رابع على الجولف استلام فوري

    Properties-Today.com logo image

4

    4

    ٣٧٥ متر مربع

    ٩٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    منزل مزدوج

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في سوليا - ٣٧٨ م - تسليم فوري

    Real Vision logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٣٧٨ متر مربع

    ٣٩٬٦٨٢ جنيه/متر مربع