عقارات للبيع في طريق مصر اسكندرية الصحراوي, صفحة 42

3,753 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري اطلاله علي البحيره في نيو جيزه

    I-Move logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٨٧٬٨٠٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس علي ارض الجولف مباشرة في جولف فيوز

    Property  Hills. logo image

    جولف فيوز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    6

    ٣٦٠ متر مربع

    ٤٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة في ذا كراون بالم هيلز بجوارجولف فيوز

    Property  Hills. logo image

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٣٦٠ متر مربع

    ٢٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في زا كراون للبيه تايب 1- فيو لاجون

    Home Select for real estate logo image

6

    7

    ٩٨١ متر مربع

    ٥٣٬٠٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس متشطب في بيراميدز هايتس بجوار نيو جيزة

    Property  Hills. logo image

    بيراميدز هايتس, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢١٨ متر مربع

    ٢٧٬٥٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بالجاردن كاملة التشطيب في بيراميدز هيلز اورا

    Property  Hills. logo image

    بيراميدز هيلز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٦٬٣٧١٬٨٩٩ جنيه

    شقة مميزه بحديقه في نيو جيزه New Giza

    The Polygon logo image

2

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٧٥٬٨١٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في مجمع جولف السليمانية.

    Crafters Real Estate logo image

    جولف السليمانية, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ١٬٣٠٠ متر مربع

    ١٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس مطل على البحيرة تشطيب كامل بالتكييفات

    New Avenue Real Estate logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٣٣٠ متر مربع

    ٦٩٬٦٩٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٢٣٬١٨١٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر في الماركت للبيع فيلا بالتقسيط بفيو مميز

    Square Real Estate logo image

3

    4

    ٢٩٠ متر مربع

    ٧٩٬٩٣٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري للبيع 196 متر في نيو جيزه

    I-Move logo image

3

    3

    ١٩٦ متر مربع

    ٩٦٬٩٣٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز ستاندالون فيلا للبيع بالتقسيط بفيو مميز

    Square Real Estate logo image

4

    4

    ٢٨٧ متر مربع

    ٩٤٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 25

    دوبلكس

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس علوي للبيع في ويستريدج – نيو جيزة

    متصدر

    Beltone logo image

3

    3

    ٣٣٠ متر مربع

    ٧٨٬٧٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بموقع مميز في جولز امام نيو جيزة مباشرة

    Property  Hills. logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٣٠٠ متر مربع

    ٢٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كورنر تاون هاوس بفيو مفتوح بموقع مميز جدا

    Square Real Estate logo image

4

    5

    ٣٠٥ متر مربع

    ٦٨٬٨٥٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه موقع مميز جدا مطبخ وتكييفات جاسبر وود

    I-Move logo image

1

    2

    ١٠٣ متر مربع

    ١٠١٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه أرضي مع حديقه مفروشه بالكامل في جولز

    Real Vision logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٧٩٬٧٨٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    حصريا توين هاوس جولف فيو يبعد دقائق من النادي

    Square Real Estate logo image

5

    7

    ٣٧٥ متر مربع

    ٨٢٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٨٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز شقة للبيع تشطيب راقي فيو مميز ف نيو جيزة

    Square Real Estate logo image

4

    4

    ٢٧٥ متر مربع

    ١٠٣٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز استلم فورا شقة مفروشة بالكامل بفيو مميز

    Square Real Estate logo image

2

    2

    ١٧٣ متر مربع

    ٨٣٬٨١٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    (بنتهاوس (روف

    ٢٢٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بينتهاوس تشطيب راقي استلام فوري بفيو مميز

    Square Real Estate logo image

3

    3

    ٢٣٧ متر مربع

    ٩٥٬١٤٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة تشطيب راقي استلام فوري بفيو مميز

    Square Real Estate logo image

3

    3

    ٢١٦ متر مربع

    ٧٦٬٣٨٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بالتقسيط فيلا مستقله Type M للبيع في ذا كراون

    Driven Properties logo image

3

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري للبيع في نيو جيزة

    I-Move logo image

2

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٢٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس فاخر للبيع في جولز - تشطيب سوبر لوكس

    Real Vision logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٣٣٠ متر مربع

    ٨٣٬٩٣٩ جنيه/متر مربع