عقارات للبيع في طريق مصر اسكندرية الصحراوي, صفحة 23

3,753 عقارات أخرى
  • 6

    تاون هاوس

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس مرتفع - إطلالة خلابة على الحديقة

    RE/MAX Al Mohager logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٣٨٥ متر مربع

    ٩٣٬٥٠٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    تاون هاوس

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كورنر تاون هاوس بسعر السوق - الصف الثاني

    RE/MAX Al Mohager logo image

4

    4

    ٣٥٠ متر مربع

    ١٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مشرقة مرتفعة بإطلالة بانورامية ملعب الجولف

    RE/MAX Al Mohager logo image

    جولف فيوز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٣٥٠ متر مربع

    ٨٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الوحدة الوحيدة بنظام التقسيط في مشروع "جولف فيوز"

    RE/MAX Al Mohager logo image

7

    4

    ٤٤٥ متر مربع

    ٤٩٬٤٣٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٣٨٬٦٤٤٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا 326م ب5% وقسط على 108 شهر فيو لاندسكيب

    Promax Property Investors logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٢٦ متر مربع

    ١١٨٬٥٣٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ٢١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس فاخر بتشطيبات راقية - منطقة سكنية

    RE/MAX Al Mohager logo image

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٢٢٠ متر مربع

    ٩٨٬٨٦٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    تاون هاوس

    ١٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر- دفعة أولى 13.9 مليون جنيه مصري

    RE/MAX Al Mohager logo image

4

    5

    ٢٢٠ متر مربع

    ٦٣٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    منزل عائلي جاهز للسكن بسعر السوق - ٢٧٥ مليون جنيه

    RE/MAX Al Mohager logo image

3

    6

    ٢٧٥ متر مربع

    ٧٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مصممة بشكل رائع بإطلالة على البحيرة والمساحات

    RE/MAX Al Mohager logo image

6

    7+

    ٤٠٦ متر مربع

    ٤٩٬٢٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس كبير بإطلالة خلابة على المناظر الطبيعية

    RE/MAX Al Mohager logo image

4

    5

    ٣٠٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كبيرة - موقع مميز - جاهزة للسكن

    RE/MAX Al Mohager logo image

4

    5

    ٣٩٠ متر مربع

    ٧٩٬٤٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع بكمباوند جولز 6 أكتوبر تشطيب كامل

    Selective logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٣٣٠ متر مربع

    ٦٩٬٦٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬٠٦٢٬٩٨٧ جنيه

    فيلتك 304 فوري بقسط مليون ربع سنوي او كاش 20مليون

    بيراميدز هايتس, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٠٤ متر مربع

    ٣٬٤٩٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ٤٬٠٣٩٬٣٥٠ جنيه

    فيلا فوري 304م بسعر كاش 20مليون او مقدم 4مليون+قسط

4

    4

    ٣٠٤ متر مربع

    ١٣٬٢٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كورنر فيو مفتوح مزدوج -ذا كراون - بالتقسيط

    Residia logo image

5

    5

    ٣٢٠ متر مربع

    ٧٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كاملة التشطيب – مودرن كلاسيك بإطلالة مميزة

    Residia logo image

    بالم هيلز أكتوبر, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٤٢٠ متر مربع

    ٩٠٬٤٧٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة بتشطيب راقي بالكامل

    Residia logo image

4

    5

    ٤١٠ متر مربع

    ١٧٠٬٧٣١ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ٤١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزة بإطلالة مزدوجة على البحيرة | رويال بالم

    Residia logo image

4

    6

    ٤٠٠ متر مربع

    ١٠٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    تاون هاوس

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    منزل مرتفع – صف ثانٍ على الجولف

    Residia logo image

4

    5

    ٢٧٠ متر مربع

    ١٠٣٬٧٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    5 فيلات كبيرة (مساحة أرض 1,000 م)

    Residia logo image

6

    6

    ٦٥٠ متر مربع

    ٦٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كورنر مضيئة | إطلالة جولف مفتوحة من الخلف

    Residia logo image

7

    7+

    ٩٧٠ متر مربع

    ١١٥٬٤٦٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ريسيل ركنية – إطلالة مباشرة على البحيرة

    Residia logo image

4

    5

    ٣٠٠ متر مربع

    ٥٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كبيرة مُصممة بعناية – كورنر– بالتقسيط

    Residia logo image

5

    7+

    ٣٢٠ متر مربع

    ٧١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة متشطبة للبيع في ذا كراون – بالتقسيط

    Residia logo image

4

    5

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٢٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بفيو جميل, يوجد اقساط

    Residia logo image

4

    5

    ٣٧٠ متر مربع

    ٦٧٬٥٦٧ جنيه/متر مربع