عقارات للبيع في طريق مصر اسكندرية الصحراوي, صفحة 2

3,770 عقارات أخرى
  • 7

    تاون هاوس

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز استلم فورا تاون هاوس للبيع تشطيب راقي

    Square Real Estate logo image

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ١١٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٣٠٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع متشطب بالكامل استلام فوري بارك فيو

    Square Real Estate logo image

5

    5

    ٣٧٠ متر مربع

    ٨٣٬١٠٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر استلم فورا تاون هاوس للبيع تقسيط فيو مميز

    Square Real Estate logo image

4

    4

    ٢٥٨ متر مربع

    ٦٧٬٨٢٩ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    رويال بالم | تاون هاوس | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

    بالم هيلز أكتوبر, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٤٦٣ متر مربع

    ٩٠٬٧١٢ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    برينسس بالم | فيلا | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

5

    6

    ٧١٣ متر مربع

    ٩٨٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • بورتو بيراميدز

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Porto Group
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,طريق مصر اسكندرية الصحراوي,بورتو بيرامديز

    1 - 3 غرفة

  • 17

    فيلا

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع مستقلة حمام سباحة خاص مصعد ٤ غرف نوم

    Element logo image

4

    4

    ٣٣٥ متر مربع

    ٥٨٬٢٠٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع مستقلة ٤ غرف نوم حمام سباحة خاص مصعد

    Element logo image

4

    4

    ٣٤٠ متر مربع

    ٥٧٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في غرانة

    RE/MAX Al Mohager logo image

4

    4

    ٦٠٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في غرانة

    RE/MAX Al Mohager logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٦٠٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في غرانة

    RE/MAX Al Mohager logo image

    سيتي فيو, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٦٠٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • سيتي فيو

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    NEWGIZA
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,طريق مصر اسكندرية الصحراوي,سيتي فيو

    1 - 4 غرفة

  • 18

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في غرانة

    RE/MAX Al Mohager logo image

    بيراميدز هايتس, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٦٠٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بروف متشطبة بالكامل بأطلالة على الاهرامات

    Property  Hills. logo image

3

    3

    ١٩٦ متر مربع

    ٢٢٬٩٥٩ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في غرانة

    RE/MAX Al Mohager logo image

    بيراميدز هيلز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٦٠٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر فاميلي هاوس جاهزة الاستلام والمعاينة في بالم

    Property  Hills. logo image

3

    3

    ٢١٦ متر مربع

    ٣٢٬٤٠٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جاهزة للمعاينة اخر شقة متشطبة في بيراميدز هيلز

    Property  Hills. logo image

3

    3

    ٢٢٣ متر مربع

    ٢٢٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • 31 ويست

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٨٥١٬٤٤٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,طريق مصر اسكندرية الصحراوي,٣١ ويست

    استوديو, 2 - 4 غرفة

  • 10

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا رائعة -موقع مميز - تشطيب كامل

    RE/MAX Al Mohager logo image

6

    7

    ٨٠٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا رائعة -موقع مميز - تشطيب كامل

    RE/MAX Al Mohager logo image

    جرانة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    7

    ٨٠٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف أول جولف - 60% تشطيب - 55 مليون

    The Way logo image

    جولف فيوز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٤٢٠ متر مربع

    ١٣٠٬٩٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ميدل سعر مميز للبيع في جولز - انرشيا

    Guides Real Estate logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣١٠ متر مربع

    ٥١٬٦١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالتكيفات استلام فورى فى نيو جيزة

    Property  Hills. logo image

3

    3

    ١٩٦ متر مربع

    ٩١٬٨٣٦ جنيه/متر مربع

  • جولز III

    السعر عند الإطلاق:

    ١٤٬٩٩٨٬١٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    INERTIA
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,طريق مصر اسكندرية الصحراوي,جولز

    2 - 4 غرفة

  • 10

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا واسعه l متشطبه l موقع مميز l حمام سباحه

    RE/MAX Al Mohager logo image

    جرانة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    4

    ٨٥٠ متر مربع

    ٤٧٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في غرانة

    RE/MAX Al Mohager logo image

    جرانة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٦٠٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ابفيل توين هاوس للبيع 435متر اكبر مساحة باقل سعر

    Element logo image

    كمبوند اب فيل, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٤٣٥ متر مربع

    ٣٤٬٤٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    قصر

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قصر في جرانة - مساحة كبيرة موقع مميز جدا

    RE/MAX Al Mohager logo image

5

    7

    ١٬٢٠٠ متر مربع

    ٤٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ابفيل توين هاوس للبيع 435متر اكبر مساحة باقل سعر

    Element logo image

5

    6

    ٤٣٥ متر مربع

    ٣٤٬٤٨٢ جنيه/متر مربع

  • ميد جارد ريزيدنس كمبوند

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٦٦٨٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 34
    المطور العقاري
    Kaizen Urban Developments
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,طريق مصر اسكندرية الصحراوي,ميدجارد ريزدنس

    2 - 3 غرفة