عقارات للبيع في التوسعات الشمالية, صفحة 2

1,601 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة95متر للبيع استلام فورى ادفع مقدم وقسط ع 3سنوات

    Core Real Estate Development logo image

    جاردينا الشمس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٢٥٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٧٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فورى بمقدم مليون جنية وقسط على 3سنوات

    Core Real Estate Development logo image

    الحي 300, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤١ متر مربع

    ٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 21

    فيلا

    ٤٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة للبيع –جرين هايتس – خلف مول العرب –

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ١٬١٥٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلتك بـ100الف مقدم فقط او كاش 15مليون-فترة محدودة

    ماونتن فيو تشيل اوت بارك, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٤٧٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا 210م بمقدم 100الف او كاش 15مليون

4

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٤٧٦ جنيه/متر مربع

  • لايف بوينت

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 10
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,التوسعات الشمالية,لايف بوينت

    3 - 4 غرفة

  • 7

    تاون هاوس

    ١٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع فى شيل اوت بارك اكتوبر متبقى اقساط

    Selection Code logo image

4

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٧٢٬٣٨٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع 550م جراند هايتس 6 اكتوبر متشطبة

    Vida Solutions logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    7

    6

    ٥٥٠ متر مربع

    ٧٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في Nyoum October – 200 متر تشطيب كامل |

    Selection Code logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في جراند هايتس بحمام سباحة استلام فوري

    Vida Solutions logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٥٥٠ متر مربع

    ٧٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاردن متشطبة استلام فوري ف كيان مقدم1,5مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في نيوم اكتوبر استلام فوري بموقع متميز

    New Avenue Real Estate logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥١ متر مربع

    ٥٩٬٦٠٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٠٬١٢٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع استلام فوري بالتقسيط

    Crafters Real Estate logo image

3

    4

    ٢٠٥ متر مربع

    ٤٩٬٣٦٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٨٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تاون هاوس استلام فوري بأرخص سعر في تشيل اوت

    Crafters Real Estate logo image

3

    4

    ٢٠٥ متر مربع

    ٤٢٬٦٨٢ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بقسط شهري 3,500 الف خلف مول العرب و نادي الصيد

2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ٤٠٬٥٦٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بقسط شهري 3,500 الف خلف مول العرب و نادي الصيد

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ٤٠٬٥٦٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة مميزة في كورنر مميزة للبيع

    RE/MAX Al Mohager logo image

4

    4

    ٣١٢ متر مربع

    ٤٨٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة للبيع استلام فورى امام الحى السابع أكتوبر

    Landpeak Real Estate inv & Marketing logo image

    لاند بيك, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٢٩٬٢٩٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة أرضي بحديقة تشطيب كامل 130م بمقدم 2.5 م

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بكمبوند اطلاله التوسعات الشماليةشقة دور2

    التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٨٦ متر مربع

    ٢٠٬٩٣٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بسعر وموقع مميزين في ماونتن فيو تشيل آوت

    why solutions logo image

4

    4

    ٢٩٠ متر مربع

    ١٠٣٬٤٤٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ٣٠٬٣٢٧٬٩٠١ جنيه

    البيع شامل التكييفات ووحدات المطبخ - تقسيمة واسعة

    متصدر

    La Costa For Real Estate logo image

4

    4

    ٣٨٠ متر مربع

    ٧٩٬٨١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا ريسيل للبيع فيو لاندسكيب برايم لوكشن

    Gate real estate marketing logo image

4

    5

    ٢٦٣ متر مربع

    ٦٠٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله 536م+جاردن370م قسط كوارتر750ألف-كاش18م

5

    7

    ٥٣٦ متر مربع

    ١٬٣٩٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر فيلا ستاندالون ريسيل في تشل اوت ع لاندسكيب

    Gate real estate marketing logo image

4

    4

    ٢٩٠ متر مربع

    ٦٣٬٧٩٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ١٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري باقل سعر في الماركت و افضل فيو

    متصدر

    Full House West logo image

4

    4

    ٣٥٥ متر مربع

    ٤٣٬٩٤٣ جنيه/متر مربع