عقارات للبيع في الشيخ زايد, صفحة 12

22,968 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٣٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك فقلب زايد دقايق من هايبر بمقدم 10%\10س

    كارما ريزيدنس, الحي السادس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٩٬٧٢٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك فقلب زايد دقايق من هايبر بمقدم 10%\10س

    جييرا, الحي الثالث عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٩٬٧٢٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك فقلب زايد دقايق من هايبر بمقدم 10%\10س

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٩٬٧٢٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك فقلب زايد دقايق من هايبر بمقدم 10%\10س

    الياسمين, الحي الرابع عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٩٬٧٢٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك فقلب زايد دقايق من هايبر بمقدم 10%\10س

    كمبوند جامعة القاهرة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٩٬٧٢٢ جنيه/متر مربع

  • دي مايل

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٨٥٠٬٨٥٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    District 4 Developments
    الجيزة,الشيخ زايد

    1 - 3 غرفة

  • 9

    شقة

    ٣٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك فقلب زايد دقايق من هايبر بمقدم 10%\10س

    كوي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٩٬٧٢٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك فقلب زايد دقايق من هايبر بمقدم 10%\10س

    متصدر

    جرين 3, الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٩٬٧٢٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك فقلب زايد دقايق من هايبر بمقدم 10%\10س

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٩٬٧٢٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك فقلب زايد دقايق من هايبر بمقدم 10%\10س

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٩٬٧٢٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    (بنتهاوس (روف

    ١٠٬٩٥٥٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع بالتقسيط متشطب بالكامل ف الشيخ زايد

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢١٣ متر مربع

    ٥١٬٤٣١ جنيه/متر مربع

  • زايرد ميمورا

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٧٠٢٬٤٩٤ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Zayard Developments
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة

    3 غرفة

  • 11

    فيلا

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر فيلا في سوديك بمساحة كبيرة امام مطار سفنكس

    Property  Hills. logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٣٥٦ متر مربع

    ١٩٬٦٦٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٨٦٢٬٧٢٨ جنيه

    شقة بالتقسيط تشطيب الترا سوبر لوكس في Village West

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٧٩٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كومباوند زايد هايتس

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    جايتس برابف, طريق وصلة دهشور, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٩٬٦٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس لقطة بسعر أقل من السوق للبيع

    Driven Properties logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٤١٬٩٣٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاند الون في كومباوند الياسمين

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    الياسمين, الحي الرابع عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    5

    ٥٧٥ متر مربع

    ٥٧٬٣٩١ جنيه/متر مربع

  • زايد جرينز المرحلة 2

    السعر عند الإطلاق:

    ١٥٬٢٠٤٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 25
    المطور العقاري
    ZG Developments
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة,زايد جرينز,زايد جرينز 2

    3 غرفة

  • 9

    شقة

    ٢٬٦٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع استلام فوري متشطبة في كيان اكتوبر

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٣٨٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بالتشطيب في حي الدبلوماسيين الشيخ زايد

    Abrag Real Estate logo image

    الدبلوماسيين, الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    7+

    7+

    ٦٥٠ متر مربع

    ٣٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع وجاهز للمعاينة تاون ايتابا بجوار نادي الاهلي

    متصدر

    Property  Hills. logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٢٨٦ متر مربع

    ١٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس تشطيب فاخر -استلام فوري -اطلالة الجولف

    Emtdad Real Estate logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ١١٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    تاون هاوس

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس متشطب بالكامل - اقل سعر - استلام فوري

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٣٠٠ متر مربع

    ٤٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • ايزولا فيلا

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٦٨٢٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Al- Masria Development
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة

    4 غرفة

  • 11

    منزل مزدوج

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس لوكيشن مميز كامل التشطيب في The Estates

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    6

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع اخر توين هاوس في اتريو سور مع الربوة

    Property  Hills. logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٥٣ متر مربع

    ٢٣٬٧١٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة متشطبة -استلام فوري - موقع مميز

    Emtdad Real Estate logo image

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٥٦٬٧١٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٩٬٦٧٥٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فوري فيلا مستقلة تقع بالقرب من نيو جيزة

    Property  Hills. logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٣٩١ متر مربع

    ٢٤٬٧٤٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاند الون للبيع في اليجريا الشيخ زايد

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٤٦٠ متر مربع

    ١٠٨٬٦٩٥ جنيه/متر مربع

  • هيفين ٢

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٥٥٦٬٢٥٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Am Capital Development
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة

    3 غرفة