عقارات للبيع في الشيخ زايد, صفحة 10

22,884 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٦٬٦٢٢٬٠٠٠ جنيه

    تعاقد ب10% وقسط 10 سنين 154م في Valea بجوار داندي

    Promax Property Investors logo image

    فاليا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٥٤ متر مربع

    ٤٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ٤٢٦م بأرقي احياء الشيخ زايد

    Adagio Real Estate logo image

    شارع البستان, الحي التاسع, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٤٢٦ متر مربع

    ٢٨٬١٦٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع امام بيفرلي هيلز الشيخ زايد كمبوند ساكن

    Property Hills Star logo image

    في ليفيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٢٤٬١٩٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١١٬١٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بجاردن للبيع متشطبة بالتكييفات بمقدم وقسط

    Brokers Hub logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٧٠٬٩٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في جنة زايد4 للبيع بسعر لقطة جاهزة على المفتاح

    Property Group logo image

    جنة 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٢٦٬٠٨٦ جنيه/متر مربع

  • بارك فالي هايتس ٢

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    EFID Developments
    الجيزة,الشيخ زايد

    5 غرفة

  • 12

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري و متشطبة بجنة زايد 1 خالصة اقساط

    Property Group logo image

    جنة 1, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بافضل سعر في الماركت في فاي نيو زايد

    Rokn Real Estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٦٣٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم و قسط استلام فورى شقة بارك فيو للبيع زيد ويست

    Brokers Hub logo image

3

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٧٤٬٦٢٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند الخمايل – نصف تشطيب فيو جاردن

    Vida Solutions logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس متشطب بالكامل بموقع مميز إستلام فوري

    REV Real Estate logo image

    حدائق المهندسين, الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٢٠ متر مربع

    ٥٤٬٦٨٧ جنيه/متر مربع

  • ستون جيت

    السعر عند الإطلاق:

    ١٠٬٥٧٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    LHD Development
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة

    3 غرفة

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر شقة جاهزة للسكن بجانب بيفرلى هيلز بسوديك

    Property  Hills. logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ٣٤٬٥٩١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة في أزها الشيخ زايد أقساط على 10 سنين

    The Way logo image

    كمبوند تيراس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٩٠٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل من سعر السوق | لوكيشن مميز | فيلا 5 غرف

    The Way logo image

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٥٩٠ متر مربع

    ٣٣٬٨٩٨ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل من سعر السوق | فرش كامل | 4 غرف | Royal City

    The Way logo image

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٦٨٠ متر مربع

    ٥١٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه دور متكرر بحري بالكامل بعماره قريبه من البوابه

    Property Group logo image

    جنة 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٩٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • جريان

    السعر عند الإطلاق:

    ١٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Nations Of Sky
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة,جريان

    2 - 5 غرفة

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة جاهزه للسكن بسعر مغري في بيفيرلي هيلز

    Property  Hills. logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٣١٠ متر مربع

    ٣٢٬٢٥٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٤٬٧١٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة بارك فيو للبيع، تشطيب كامل تكييفات وخزائن مطبخ

    Brokers Hub logo image

3

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٨٧٬٦٠١ جنيه/متر مربع

  • 23

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    650sqm Standalone villa for sale in allegria

    Tasweeq For Real Estate logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٦٥٠ متر مربع

    ٨٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل تاون هاوس مع رووف في VYE

    متصدر

    Home Select for real estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٢٨ متر مربع

    ٥٤٬٨٢٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كورنر بحري للبيع - متشطبة بالكامل -استلام فوري

    Emtdad Real Estate logo image

    دار مصر - المرحلة 2, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • صن سكوير ٢

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 30
    المطور العقاري
    PTC Real Estate Development
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة

    3 غرفة

  • 13

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة خاصة بالمرحلة الثانية من الخمائل هايتس

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٤٦٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالتكيفات للبيع ف الشيخ زايد في الكارما

    Property Hills Star logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٣٤٬٧٨٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة192م جاهزه للسكن بسعر مغري داخل اليجريا سوديك

    Property  Hills. logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    منزل مزدوج

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع كمبوند ايتابا الشيخ زايد فيو مفتوح

    Vida Solutions logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٣٩٣ متر مربع

    ٥٣٬٤٣٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة باكبر مساحة جاردن- استلام فوري

    Emtdad Real Estate logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٣ متر مربع

    ٨٢٬٨٢٢ جنيه/متر مربع

  • صن جيت اكستينشن

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    المطور العقاري
    Al Khalij Developments
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة

    3 غرفة