شقق للبيع في الجيزة

26,219 عقارات أخرى
  • 15

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه دابل فيو في باديه استلام فوري فيومميز

    متصدر

    Bold Egypt logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ١٨٤ متر مربع

    ٢٢٬٨٢٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بجاردن فوري 167م في Village West – درة

    متصدر

    Property  Hills. logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٧٤٬٨٥٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطية للبيع في أرقى كمبوندات زايد-سوديك

    متصدر

    Inn Properties logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٢٠٩ متر مربع

    ١٦٬٧٤٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف في نيو زايد متشطبة بمقدم 5% تقسيط 10سنين

    متصدر

    Summit Real Estate logo image

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٩٣٬٩٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في زد ويست – فيو الياسمين -أفضل سعر

    متصدر

    RE/MAX Everest logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٥٥٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • أو فيوز

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Orascom Development
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,كمبوندات 6 أكتوبر,أو ويست

    1 - 4 غرفة

  • 20

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه 167م+حديقة116م متشطبه بالكامل

    متصدر

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٢٣٬٩٥٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه اي سيتي اكتوبر 165متر استلام فوري

    متصدر

    BGCO Real Estate logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٠٬٦٠٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة مميزة بمساحة 150بمقدم 2مليون

    متصدر

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    شارع دريم لاند, دريم لاند, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه 189م متشطبه بالتقسيط في اميز المواقع

    متصدر

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٩ متر مربع

    ١٥٬٨٧٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Double view unit in O-west in October + nany room

    متصدر

    Selection Code logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • ويست فيو ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Housing and Development Company for Real Estate
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة,ويست فيو ريزيدينس

    2 - 3 غرفة

  • 9

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في سولانا ويست نيو زايد واقساط احد ١٠ سنين

    متصدر

    Selection Code logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣١ متر مربع

    ١٠٦٬٨٧٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر في سولانا نيو زايد بدون مقدم و 10 سنوات

    متصدر

    Selection Code logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٩٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فوري متشطبة بـ ويست فيو زايد وقسط 10 سنين

    متصدر

    Selection Code logo image

    ويست فيو ريزيدينس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري للبيع في او ويست 3غرف متشطبة 177م

    متصدر

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٥٧٬٦٢٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠١٥٬٠٠٠ جنيه

    باقل اجمالي شقة باكبر حديقة 175م بالتقسيط

    متصدر

    Emtdad Real Estate logo image

    بيت الوطن, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • سولانا

    السعر عند الإطلاق:

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Ora Developers
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة,سولانا

    2 - 5 غرفة

  • 10

    شقة

    ٦٬٨٣٢٬٨٠٠ جنيه

    فرصتك تسكن ف كمبوند خدمي راقي فقلب زايد جنب الربوة

    متصدر

    NABAJ logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢١٩ متر مربع

    ٣١٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري 3 غرف للبيع في كمبوند صن كابيتال

    متصدر

    Z Investments For Real Estate logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٥٠٬٧٢٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل بحديقة خاص بالقرب من مول العرب

    متصدر

    Inn Properties logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٧٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدة فاخرة للبيع اكتوبر بلازا سوديك دور ارضي

    متصدر

    Homevise Real Estate logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٦ متر مربع

    ٤٨٬٧٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شقة بجاردن متشطبة بكمبوند بالشيخ زايد

    متصدر

    Property Hills Star logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • نيوم أكتوبر

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٩٢٣٬٢٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Arab Developers Holding
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,التوسعات الشمالية,نيوم اكتوبر

    1 - 3 غرفة

  • 10

    شقة

    ٧٬٦٢٤٬٤٦٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل مع التكيفات للبيع باقساط ل 2029

    متصدر

    Master Mind Real Estate Services logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٦٦٬٢٩٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة ع اعلي تبه في الشيخ زايد بمقدم 2 مليون

    متصدر

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    إيفوار, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ١٥٬١٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لوكيشن مميز بكمبوند VLEVELS امام بيفرلي هيلز

    متصدر

    Property Hills VIP logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٤٥٬٦٩٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري في الليجريا منشطبه

    متصدر

    Property Hills VIP logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٤٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٤٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن استلام فوري بكمبوند بيفرلي متشطبه

    متصدر

    Property Hills VIP logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٧٬٧٦٤ جنيه/متر مربع

  • كور او ويست

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٣٠٥٬٠٠٠ جنيه

    المطور العقاري
    Orascom Development
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر

    1 - 4 غرفة