شقق للبيع في مدينة 6 أكتوبر, صفحة 11

10,687 عقارات أخرى
  • 23

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل استلام فورى خالصة اقساط سعر قابل للتفاوض

    property hills Elite logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٣ متر مربع

    ٣١٬٩٠١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم و11سنه قسط شقه كمبوند فاخر ع وصلة دهشور

    Property Hills... logo image

    نمق, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٧٧٬٣٩١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة باديا أكتوبر | مقدم 1.5% وقسط 12 سنة

    Selection Code logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٦٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كلوب هيلز زايد | أمام نادي الجزيرة وقسط 8 سنين

    Selection Code logo image

    كلوب هيلز, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو على الجاردن من الغرف والاستقبال-أقل سعر

    The Choice For Real Estate logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٧٢٬٣٨٠ جنيه/متر مربع

  • ذات

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٦٨٣٬٥٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Voya
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,حدائق اكتوبر

    1 - 3 غرفة

  • 9

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    - بريكس - شقة من النوع أ - مساحة 200 متر مربع

    Crafters Real Estate logo image

    بريكس, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في Nyoum October – 200 متر تشطيب كامل |

    Selection Code logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل استلام قريب واقساط 12 سنه

    Selection Code logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٦٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بالتقسيط استلام شقه بروف للبيع في بالم باركس

    Driven Properties logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٥٣ متر مربع

    ٩٤٬٣٣٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٦٩٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة استلام فوري كاش

    The Choice For Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٣١٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • جول ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬١٠٦٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 30
    المطور العقاري
    Harva Developments
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,كمبوندات 6 أكتوبر,جل

    2 - 3 غرفة

  • 12

    شقة

    ٢٬٩٢٣٬٥٧٠ جنيه

    شقة 102م للبيع في توب كابي – 10% مقدم وتقسيط 7 سنو

    Selection Code logo image

    أقمار, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ٢٨٬٦٦٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٣٩٥٬٠٠٠ جنيه

    ادفع 316K في 100م بقسط ربع سنوي 71K لمدة 120 شهر

    Promax Property Investors logo image

    أقمار, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٣٬٩٥٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 120م غرفتين في One33 أكتوبر بدون مقدم قسط 9س

    Selection Code logo image

2

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٠٨٨٬٠٠٠ جنيه

    ادفع 10% وقسط على 10 سنين فيو مفتوح 106م AQMAR

    Promax Property Investors logo image

    أقمار, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ٢٩٬١٣٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    For Sale Apartment in Mountain View iCity October

    Core Real Estate Development logo image

2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٦٤٬٧٦١ جنيه/متر مربع

  • روك إيدن

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Rock developments
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,حدائق اكتوبر,روك ايدن

    3 - 4 غرفة

  • 11

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بالتقسيط استلام شقه 3غرف للبيع في كمبوند جولز

    Driven Properties logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩١ متر مربع

    ٤١٬٨٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    163م ريسيل بسعر مميز جاهزة على الاستلام وفيو مفتوح

    Property Group logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٣ متر مربع

    ٣٠٬٦٧٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 157م استلام فوري قسط علي 8 سنين فيو الاهرامات

    Property Group logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ١٥٧ متر مربع

    ٦١٬٧٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه حقيقيه للعيش في ارقي كمبوند في الشيخ زايد

    Property Group logo image

    نمق, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٧٧ متر مربع

    ١١٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    معايا شقه بحري استلام فوري فيها تفاوض لسرعه البيع

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣١٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • جاذبيه

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬١٢٩٬٥٣٨ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Upwyde Developments
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,محور 26 يوليو,جاذبيه

    استوديو, 1 - 3 غرفة

  • 10

    شقة

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 130م استلام فوري جاهزه علي السكن الفوري متسلمه

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري عليها تفاوض من المالك اصيل متشطبه

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٣١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مغتربين استلام فوري متشطبه فيو مفتوح 130 م

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٤٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بالتقسيط جاهزه لسكن الفوري | بجانب نادي الصيد

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٣٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاردن متشطبة استلام فوري ف كيان مقدم1,5مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • حياه اكتوبر ريذدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٢١٤٬٥٦٢ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Jawad Developments
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,حياه اكتوبر ريذدنس

    2 - 4 غرفة

صورة لـ Community Overview في مدينة 6 أكتوبر
مؤشرات حول أداء المجتمع
مدينة 6 أكتوبر

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…