شقق للبيع في حدائق اكتوبر, صفحة 50

1,407 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ٢٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في المربع الذهبي بموقع مميز بجوار شارع النوادي

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٢١٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    مسلسل 3 حدائق اكتوبر مساحة 165 متر

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٢٠٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ١٥٥ متر في المربع الذهبي حدائق اكتوبر

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    حدائق اكتوبر المربع الذهبي - مسلسل 3 مساحه 190م

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٨٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مسلسل 6 علي شارع رئيسي قطعة 24 خطوات لشارع النوادي

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٢٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فى كمبوند ليك فرونت حدايق اكتوبر

    ليك فرونت, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    في شارع النوادي اكتوبر حيث الرقي شقة 140م صافي

    M.H. Group logo image

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١٨٬٩٢٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقوى و ارقى كمبوند في حدائق اكتوبر بمقدم 250الف

    Pro Master Real estate logo image

    الشمس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٣ متر مربع

    ٢٨٬٣١٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬١٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزه للبيع بكمبوند FLW طريق الواحات مباشر

    Baytak. logo image

    فلو, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ٣٠٬٣٨٠ جنيه/متر مربع

  • 2

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز وحدتك بكمبوند في قلب 6اكتوبر اقساط علي 8سنوات

    تنمية لإدارة المشروعات العقارية logo image

    حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ٧٢ متر مربع

    ٣٤٬٧٢٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه195م استلام فوري وتقسيط ع10س ومقدم 1.9Mف ش زويل

    روك ايدن, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٩٬٧٤٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك جاهزة للسكن بنص سعر استلام فوري بفيو لاجون

    New Home for Real Estate logo image

    روك ايدن, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٩٩٩٬٩٩٩ جنيه

    استلم شقتك متشطبة جاهزة للسكن و متاح تقسيط

    New Home for Real Estate logo image

    روك ايدن, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣١٬٢٤٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    أرضي بجاردن 158م في قلب حدائق أكتوبر بمقدم 325 ألف

    Baytak. logo image

    استوريا بارك, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ٢٠٬٥٦٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٣٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك في قلب حدائق أكتوبر داخل كمبوند Address Home

    Baytak. logo image

    استوريا بارك, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٦٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٢٬٣١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق للبيع في جول ريزيدنس - هارفا

    حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ٢٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ارضى بحرى على اويست

    حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ١١١ متر مربع

    ٢١٬٦٢١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق للبيع في جول ريزيدنس - هارفا

    حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ٢١٬٩٠٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة للبيع بخصم 50% بفيو لاجونز و متاح تقسيط

    New Home for Real Estate logo image

    روك ايدن, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٢٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اتعاقد اليوم و استلم فوري شقة متشطبة بفيو مميز

    New Home for Real Estate logo image

    روك ايدن, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزة جدا للبيع في كمباوند طبيعة اقساط 10 سنين

    حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    من المالك ببيع شقتى بتطل على لاجون و متاح تقسيط

    New Home for Real Estate logo image

    روك ايدن, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٢٨٬٢٠٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الحق العرض شقة لقطة متشطبة جاهزة للسكن ومتاح تقسيط

    New Home for Real Estate logo image

    روك ايدن, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٩٩٩٬٩٩٩ جنيه

    شقة لقطة متشطبة اتعاقد أستلمها فورى بفيو لاجونز

    New Home for Real Estate logo image

    روك ايدن, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣١٬٢٤٩ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه160متشطبه جاهزة على الاستلام باقل سعر موقع مميز

    Property Hills... logo image

    حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع