شقق للبيع في حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر بـ مليون و نصف جنيه

28 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس بجاردن خاص استلام قريب واقساط بتوصل ل10سنين

    Evergreen Properties logo image

    فيدا ريزيدنس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٦٬٣٥٨ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع كمبوند دجله جاردنز دور ارضي

    دجلة جاردنز, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ١٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 90م - المستثمرين – حدئق أكتوبر موقع ممي

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    ارض جمعية المستثمرين, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ١٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 3

    شقة

    ١٬٢٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة80 م للبيع في كمبوند كومكس جاردنز – حدائق أكتو

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    كومكس جاردنز, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ١٥٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 85م في كمبوند برايم أفنيو – حدائق أكتوبر

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    برايم افينيو, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    1

    ٨٥ متر مربع

    ١٧٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • سمايا ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٠٣٥٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Nilestone Urban Development
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,حدائق اكتوبر,مساكن سامايا

    1 - 4 غرفة

  • 23

    شقة

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة 175م فاخرة بأفضل سعر و فترة سداد 8سنين

    property hills Elite logo image

    روك ايدن, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٦٬٩٣٦ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ١٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    روف للبيع. دجلة جاردنز حدائق اكتوبر

    دجلة جاردنز, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٨٬٤٣٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سعر مميز و تشطيب راقي بكمبوند الرباب

    Master Key logo image

    دجلة جاردنز, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ١٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٣٧٢٬٠٠٠ جنيه

    شقه 55 م² + 48م² جاردن Golden Square حدائق أكتوبر

    Foton Real Estate logo image

    فيدا ريزيدنس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٢٤٬٩٤٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٣٧٤٬٠٠٠ جنيه

    شقه 55 م² + 48م² جاردن Golden Square حدائق أكتوبر

    Foton Real Estate logo image

    ذات, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٢٤٬٩٨١ جنيه/متر مربع

  • بي ويست

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٤١٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    HMA Developments
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,حدائق اكتوبر,بي ويست

    3 غرفة

  • 11

    شقة

    ١٬٣٧٢٬٠٠٠ جنيه

    شقه 55 م² + 48م² جاردن Golden Square حدائق أكتوبر

    Foton Real Estate logo image

    حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٢٤٬٩٤٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٣٧٢٬٠٠٠ جنيه

    شقه 55 م² + 48م² جاردن Golden Square حدائق أكتوبر

    Foton Real Estate logo image

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٢٤٬٩٤٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٣٧٢٬٠٠٠ جنيه

    شقه 55 م² + 48م² جاردن Golden Square حدائق أكتوبر

    Foton Real Estate logo image

    جيران رزيدنس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٢٤٬٩٤٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس بسعر خاص وموقع وفيو مميز

    Master Key logo image

    دجلة جاردنز, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ١٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • شقة - 2 غرف نوم - 1 حمام للبيع في حدائق اكتوبر - مدينة 6 أكتوبر - الجيزة
    1

    شقة

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 90م في منطقة 90 فدان - المستثمرين

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ١٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٢٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 80م - كمبوند دجلة بالمز، معمار المرشدي،

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ١٦٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 165م مسلسل 3 علي رئيسي 3 بوابات

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٦٬٠٦٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك 120 متر +40 متر اوت دور

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 70م كمبوند رايه سيتي سوبر لوكس موقع مميز

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٨٬٠٢٤ متر مربع

    ١٨٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع كمبوند lake front في حدائق اكتوبر

    شركة أويسيز للتسويق العقاري logo image

    ليك فرونت, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٥٬٧٣٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك 120 متر +40 متر اوت دور

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة 175م فاخرة بأفضل سعر و فترة سداد 8سنين

    property hills Elite logo image

    روك ايدن, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٦٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٣٧٢٬٠٠٠ جنيه

    شقه 55 م² + 48م² جاردن Golden Square حدائق أكتوبر

    Foton Real Estate logo image

    جيران رزيدنس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٢٤٬٩٤٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة الترا لوكس للبيع كمبوندات حدائق أكتوبر دور 1

    Hk Realestate logo image

    قرطبة, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٢٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ١٬٢٢٢٬٢٢٢ جنيه

    شقة ٩٠متر٣غرف متشطبة حدائق اكتوبر مقدم ٨٥٠الف

    Plan 1 logo image

    حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    1

    ٩٠ متر مربع

    ١٣٬٥٨٠ جنيه/متر مربع

2