شقق للبيع في حدائق اكتوبر, صفحة 49

1,407 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضي بجاردن في مسلسل 3 قرعه 2016

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٢٠٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٩٩٩٬٩٩٩ جنيه

    وفر 3مليون وامتلك شقتك فوري كاملة التشطيب والمرافق

    New Home for Real Estate logo image

    روك ايدن, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣١٬٢٤٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٠٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم شقتك ب832 ألف بتطل على النافورة وجمب الخدمات

    New Home for Real Estate logo image

    روك ايدن, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٥٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٠٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بقسط 73 ألف فى الشهر هتسكن فورى فى شقة195م ع لاجوم

    New Home for Real Estate logo image

    روك ايدن, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٥٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٨٤٠٬٠٠٠ جنيه

    بـخصم 15% على شقة 195م استلام فوري بفيو لاجون

    New Home for Real Estate logo image

    روك ايدن, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٤٥٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٢٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة للبيع في كمبوند كامل الخدمات بفيو لاجون

    New Home for Real Estate logo image

    روك ايدن, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٣٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    مسلسل 3 قطعة 719 مساحة 155م

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٨٬٦٩٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك 205 متر في حدائق اكتوبر المربع الذهبي

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ١٨٬٧٠٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في المربع الذهبي بموقع مميز بجوار شارع النوادي

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٩٬٥٨٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 155 متر ي حدائق اكتوبر المربع الذهبي

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ١٩٬١٠٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    حدائق أكتوبر مسلسل 2 قطعة 385 علي الرئيسي مباشرة

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٢١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مسلسل2 حدايق اكتوبر 180م+140 م جاردن

    الحي الايطالي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٨٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تقسيمه مربعه في مسلسل 3 2017

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 160 م جاهزة للاستلام بالقرب من مول مصر

    Property Hills... logo image

    حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 160 م جاهزة للاستلام بالقرب من مول مصر

    Property Hills... logo image

    روك ايدن, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في المربع الذهبي موقع مميز جداً على شارع رئيسي

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٢٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 160 م جاهزة للاستلام بالقرب من مول مصر

    Property Hills... logo image

    كمبوند كنز, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في المربع الذهبي علي رئيسي النهر الاخضر مباشرة

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٢٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قطعه 810 مسلسل 3 التكميلي قرعه 2016

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    حدائق اكتوبر المربع الذهبي قطعه 692

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٢١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مسلسل3 قرعه 2017 بالقرب من كمبوند ايزولا

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مسلسل 2 علي المربع الذهبي حدائق اكتوبر مساحة 160 م

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٢٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    حدائق اكتوبر مسلسل 3 قطعة 810

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مسلسل 3 قطعة 810 مساحة الشقة 155م

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مسلسل 3 قطعة 810 مساحة الشقة 155م دور تالت

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع