شقق للبيع في حدائق اكتوبر, صفحة 38

1,407 عقارات أخرى
  • 2

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فى ليك فرونت شقه معمار المرشد ع البحيره

    ليك فرونت, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٣٢٬٠٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    المربع الذهبي حدايق اكتوبر منطقه المسلسلات

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بحدائق اكتوبر - لوكيشن مميز جدا

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٢١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٤٦١٬٣٠٠ جنيه

    شقة ١٤٣ متر غرفتين في كومبند بيتا ريزيدنيس| حدائق

    BETA EGYPT logo image

    بيتا ريذيدانس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٣٨٬١٩٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٧١٤٬٥٠٠ جنيه

    شقة ١٢٣ م ببيتا ريسيدنس حدائق اكتوبر

    BETA EGYPT logo image

    بيتا ريذيدانس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٣٨٬٣٢٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٥٥٥٬٩٠٠ جنيه

    شقة ١٨٠ ببيتا ريسيدنس حدائق اكتوبر

    BETA EGYPT logo image

    بيتا ريذيدانس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٤١٬٩٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٦٨١٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف استلام سنتين و نص علي 9 سنين الاول مره

    BETA EGYPT logo image

    بيتا جرينز, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٣٨٬٨٤٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٧١٤٬٥٠٠ جنيه

    شقة ١٢٧ م ببيتا ريسيدنس حدائق اكتوبر

    BETA EGYPT logo image

    بيتا ريذيدانس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٣٧٬١٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٦٨١٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف استلام سنتين و نص علي 9 سنين الاول مره

    BETA EGYPT logo image

    جيران رزيدنس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٣٨٬٨٤٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٦٨١٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف استلام سنتين و نص علي 9 سنين الاول مره

    BETA EGYPT logo image

    ذات, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٣٨٬٨٤٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٦٨١٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف استلام سنتين و نص علي 9 سنين الاول مره

    BETA EGYPT logo image

    فلو, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٣٨٬٨٤٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٧١٤٬٥٠٠ جنيه

    شقة ١٢٣ ببيتا ريسيدنس حدائق اكتوبر

    BETA EGYPT logo image

    بيتا ريذيدانس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٣٨٬٣٢٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 120م معاها 35م تراس في المربع الذهبي حيث الرقي

    متصدر

    M.H. Group logo image

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك علي رئيسي النهر الاخضر مباشرةً في مسلسل 3

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٤٦٢٬٣٠٠ جنيه

    شقة ١٣٨ م بجاردن ببيتا ريسيدنس حدائق اكتوبر

    BETA EGYPT logo image

    بيتا ريذيدانس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٣٨ متر مربع

    ٥٤٬٠٧٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٧٠٧٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في قلب حدايق اكتوبر

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٢٤٬٦٠٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٥٩٤٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فورى فى ليك فرونت اكتوبر بتسهيلات 9 سنين

    شركة أويسيز للتسويق العقاري logo image

    ليك فرونت, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٤٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 155م بحري مسلسل 3 حدائق اكتوبر المربع الذهبي

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٠٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فورى فى ليك فرونت اكتوبر بتسهيلات 9 سنين

    شركة أويسيز للتسويق العقاري logo image

    ليك فرونت, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٤٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    المربع الذهبي حدايق اكتوبر منطقه المسلسلات

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    منطقه المسلسلات المربع الذهبي

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق علي الطراز اليوناني في حدايق اكتوبر

    BETA EGYPT logo image

    بيتا ريذيدانس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٣٨٬٩٥٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٧٠٦٬٠٠٠ جنيه

    شقق في العاصمه السياحيه الجديده في حدايق اكتوبر

    BETA EGYPT logo image

    بيتا ريذيدانس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٢٬٨١١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بحدائق اكتوبر المربع الذهبي - مسلسل 3

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٥١٩٬٥١٥ جنيه

    شقه للبيع فورى فى ليك فرونت اكتوبر بتسهيلات 9 سنين

    شركة أويسيز للتسويق العقاري logo image

    ليك فرونت, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٧ متر مربع

    ٤٧٬٨٩٥ جنيه/متر مربع