شقق للبيع في حدائق اكتوبر, صفحة 41

1,407 عقارات أخرى
  • 14

    شقة

    ٣٬١٢٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة 139م² استلام فوري بكمبوند بقلب حدائق اكتوبر

    Foton Real Estate logo image

    روك ايدن, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٩ متر مربع

    ٢٢٬٤٩٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 166م² استلام فوري بكمبوند بقلب حدائق اكتوبر

    Foton Real Estate logo image

    الحي الايطالي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٢٥٬٣٠١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 166م² استلام فوري بكمبوند بقلب حدائق اكتوبر

    Foton Real Estate logo image

    بيتا جرينز, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٢٥٬٣٠١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 166م² استلام فوري بكمبوند بقلب حدائق اكتوبر

    Foton Real Estate logo image

    بيتا جاردنز, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٢٥٬٣٠١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 166م² استلام فوري بكمبوند بقلب حدائق اكتوبر

    Foton Real Estate logo image

    حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٢٥٬٣٠١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 166م² استلام فوري بكمبوند بقلب حدائق اكتوبر

    Foton Real Estate logo image

    كمبوند كنز, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٢٥٬٣٠١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 166م² استلام فوري بكمبوند بقلب حدائق اكتوبر

    Foton Real Estate logo image

    استوريا بارك, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٢٥٬٣٠١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 166م² استلام فوري بكمبوند بقلب حدائق اكتوبر

    Foton Real Estate logo image

    رحاب اكتوبر سيتي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٢٥٬٣٠١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 166م² استلام فوري بكمبوند بقلب حدائق اكتوبر

    Foton Real Estate logo image

    روك ايدن, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٢٥٬٣٠١ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٥٬٤٩٩٬٠٠٠ جنيه

    بأرقي كمبوند شقه 175م² تشطيب سوبر لوكس استلام فوري

    Foton Real Estate logo image

    كمبوند كنز, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣١٬٤٢٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٥٬٤٩٩٬٠٠٠ جنيه

    بأرقي كمبوند شقه 175م² تشطيب سوبر لوكس استلام فوري

    Foton Real Estate logo image

    حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣١٬٤٢٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٥٬٤٩٩٬٠٠٠ جنيه

    بأرقي كمبوند شقه 175م² تشطيب سوبر لوكس استلام فوري

    Foton Real Estate logo image

    بيتا جرينز, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣١٬٤٢٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٥٬٤٩٩٬٠٠٠ جنيه

    بأرقي كمبوند شقه 175م² تشطيب سوبر لوكس استلام فوري

    Foton Real Estate logo image

    استوريا بارك, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣١٬٤٢٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٥٬٤٩٩٬٠٠٠ جنيه

    بأرقي كمبوند شقه 175م² تشطيب سوبر لوكس استلام فوري

    Foton Real Estate logo image

    رحاب اكتوبر سيتي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣١٬٤٢٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٥٬٤٩٩٬٠٠٠ جنيه

    بأرقي كمبوند شقه 175م² تشطيب سوبر لوكس استلام فوري

    Foton Real Estate logo image

    روك ايدن, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣١٬٤٢٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤٬٩٩٩٬٠٠٠ جنيه

    بأرقي كمبوند شقه 160م² تشطيب سوبر لوكس استلام فوري

    Foton Real Estate logo image

    كمبوند كنز, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣١٬٢٤٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤٬٩٩٩٬٠٠٠ جنيه

    بأرقي كمبوند شقه 160م² تشطيب سوبر لوكس استلام فوري

    Foton Real Estate logo image

    حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣١٬٢٤٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤٬٩٩٩٬٠٠٠ جنيه

    بأرقي كمبوند شقه 160م² تشطيب سوبر لوكس استلام فوري

    Foton Real Estate logo image

    بيتا جرينز, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣١٬٢٤٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤٬٩٩٩٬٠٠٠ جنيه

    بأرقي كمبوند شقه 160م² تشطيب سوبر لوكس استلام فوري

    Foton Real Estate logo image

    استوريا بارك, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣١٬٢٤٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤٬٩٩٩٬٠٠٠ جنيه

    بأرقي كمبوند شقه 160م² تشطيب سوبر لوكس استلام فوري

    Foton Real Estate logo image

    رحاب اكتوبر سيتي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣١٬٢٤٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين للبيع كمبوند سيفين ريزيدنس حدائق اكتوبر

    حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٣٩٬١٣٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٥٬٨٩٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقتك 195م² بمقدم 15% و تقسيط على 10 سنين

    Foton Real Estate logo image

    كمبوند كنز, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٣٠٬٢٠٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٣٨٠٬٠٠٠ جنيه

    في اميز لوكيشن في حدايق اكتوبر و باقل سعر

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٢٥٬٨٠١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٧٣٦٬١٦٠ جنيه

    شقه باقل سعر في اميز لوكيشن في الحدايق

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٣٥٬٥٨٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٤٠٦٬٦٨٨ جنيه

    دوبلكس باقل سعر في اميز لوكيشن في حدايق اكتوبر

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ١٨٢ متر مربع

    ٢٩٬٧٠٧ جنيه/متر مربع