شقق للبيع في أبراج زيد, صفحة 49

1,317 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضى 155 متر بجاردن 22 متر تشطيب كامل

    Royal Hub Real Estate logo image

    فيلدج فيوز, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٧٧٬٤١٩ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة مفروشة ١٧٠ م للبيع في كمبوند زيد ويست

    Abrag Real Estate logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٨٨٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف 162م بارك فيو مباشر، زيد ويست الشيخ زايد

    Western House logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٥٨٬٦٤١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري في زيد ويست فيز2

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٣ متر مربع

    ١٠١٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم ستوديو متشطب في ابراج ساويرس قلب الشيخ زايد

    Property Hills Star logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٧٩٬٠٣٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسال في زيد ويست zed tawers

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٨٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة داخل كمبوند Zed West متشطبة

    Crafters Real Estate logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٠٢ متر مربع

    ٨٦٬٢٧٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Apartment for Sale 1Bed with Graden – Zed West

    Crafters Real Estate logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ٨٠٬٨٢١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف نوم تشطيب كامل مطبخ وتكيفات استلام فورى

    SG Real Estate logo image

3

    4

    ٢١٢ متر مربع

    ٩٤٬٣٣٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع داخل كمبوند ZED استلام فوري لوكيشن مميز

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 129م متشطبة في ابراج ساويرس الشيخ زايد

    Property Hills Star logo image

2

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ٥٣٬٤٨٨ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 220م سوبر لوكس – استلام فوري – قلب الشيخ زايد

    Property Hills... logo image

3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع ف ابراج زيد استلام قريب جدا

    Property Hills Star logo image

3

    2

    ١٧١ متر مربع

    ٥٢٬٠٤٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية في زيد بارك سايد زايد

    Guides Real Estate logo image

1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا 205 م+حديقة 148م متشطب ف زايد -بالتقسيط

    Property Hills... logo image

3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٣٢٬٦٨٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه استثمار مضمونه ستديو مفروش للبيع في زيد بارك

    Royal Hub Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٥٩ متر مربع

    ١٢٧٬١١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة في Zed West – المرحلة الثانية للاستثمار

    Gate real estate marketing logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل في زيد ويست بدون اوفر

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ٩٩ متر مربع

    ٧٣٬٧٣٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع كمبوند ZED - الشيخ زايد متشطبة بالتكيفات

    Abrag Real Estate logo image

3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 184م تكيفات والمطبخ دوبل فيو استلام فورى

    Property Hills Star logo image

3

    3

    ١٨٤ متر مربع

    ٦٣٬٨٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو تشطيب كامل | جاهز للاستلام | زيد تاورز

    Home Select for real estate logo image

استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٧٠٬١٧٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بسعر أقل من سعر السوق في أبراج زيد

    RE/MAX Al Mohager logo image

2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٦٥٬٢٣٨ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – شقة مميزة في كمبوند زد ويست الشيخ زايد ORA

    RE/MAX 1st Choice logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو - للبيع في Zed West – المرحلة الثانية....

    Gate real estate marketing logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 185م علي اللاند سكيب مباشره مطبخ وتكيفات دور8

3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٦٤٬٨٦٤ جنيه/متر مربع