شقق للبيع في أبراج زيد, صفحة 48

1,317 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٣٬١٥٥٬٠٠٠ جنيه

    اعلى فيو فى زايد استوديو للبيع زيد ويست اميز موقع

    متصدر

    Square Real Estate logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    2

    ٧٥ متر مربع

    ٤٢٬٠٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٢٧٧٬١٢٠ جنيه

    ريسيل | للبيع بأقل مقدم وافضل توتال شقة ف زد ويست

    Gate real estate marketing logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٧٠٬٤٨٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف 157م بأفضل تشطيب بالتكيفات وفيو زد بارك

    Property Hills Star logo image

3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٦٥٬٦٠٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في زيد ويست

    RE/MAX Al Mohager logo image

3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٨٦٬٣٠٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو افضل فيو فى zed west الشيخ زايد من ora

    MRG Real Estate logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    1

    ٥٦ متر مربع

    ٨٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في أورا زد الشيخ زايد استلام فوري

2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ٦٥٬١٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين بسعر لقطة الترا سوبر لوكس كمبوند زيد

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ٦٠٬٧٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٧٩٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة ارضي بجاردن في كمبوند زد ويست الشيخ زايد

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٧ متر مربع

    ٦٣٬٠٤٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١١٬٥٧٧٬١٢٠ جنيه

    ريسيل | للبيع بأقل مقدم وافضل توتال

    Gate real estate marketing logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٧٢٬٣٥٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالتكيفات و خشب المطبخ جاهزة للتسليم

    Brokers Hub logo image

2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل اجمالي شقة 102م فندقية تشطيب فاخر-استلام فوري

    Emtdad Real Estate logo image

2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ٦٤٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة في ابراج زيد متشطبة بالكامل بالتكييفات

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ٦٤٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في زيد ويست-مجهزة بالكامل

    RE/MAX Al Mohager logo image

3

    2

    ١٦٢ متر مربع

    ٦٤٬٨١٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في زيد ويست

    Blocks logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ٦٨٬٦٢٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٤٧٧٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل- لقطهه برايم لوكيشن باقل سعر في المشروع

    Gate real estate marketing logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٧١٬٧٣١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بفيو مميز ع البارك ف ابراج زيد للبيع متشطبة

    Property Hills Star logo image

1

    2

    ٧٥ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٩٤٬٣٧٥ جنيه

    استلم شقة 180م سوبر لوكس 894الف قسط ربع سنوي

    Property Hills... logo image

3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٬٩٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع كمبوند ZED - الشيخ زايد المساحه : 161

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٧٢٬٩٨١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 110م مؤجرة بـ55 ألف شهرياً في أبراج زيد زايد

2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٨١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة ف ابراج ساويرس الشيخ زايد \واتس للفيديو

    Property Hills Star logo image

1

    2

    ٧٦ متر مربع

    ٦٥٬٧٨٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بمساحة 142م في زيد ويست بنظام سداد علي 5 سنين

    DMG logo image

2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٧٢٬٥٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 161 متر كمبوند زيد الشيخ زايد بسعر مميز

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦١ متر مربع

    ٦٥٬٢١٧ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٧٣٣٬٠٦٥ جنيه

    بينت هاوس220م متشطب بتكيفات 733الف قسط ربع سنوي

    Property Hills... logo image

2

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٬٣٣٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٣٧٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر وفيو لشقة 3غرف 171م متشطبة بالتكيفات

    Property Hills Star logo image

3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٤٣٬٠٩٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧١٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه167متشطبه+تكيفات بالشيخ زايد قسط ربع سنوى715الف

    Property Hills... logo image

3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٤٬٢٨١ جنيه/متر مربع